ZigZag étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg ZigZag értékeléseit!

Olvasd el ZigZag étterem értékeléseit!

ZigZag sződligeti értékelései

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4.
Ha másra nem is, arra biztosan emlékezni fogunk még hosszabb idő távlatában is, hogy ennek a cukrászdának az a különlegessége, hogy a lépcső mellett van egy piros csúszda, így a távozó gyerekek azon keresztül csusszanhatnak le az unalmas lépcső helyett. A falu szélén álló családi vállalkozásban működő cukrászda, téli és nyári időszakban eltérő nyitva tartással.
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4.
A sződligeti Duna-parton sétálva találtunk rá a Hydra teraszra. Idáig még be lehet gurulni autóval is, bár mi valamivel feljebb álltunk meg az Üvegház Étterem parkolójában. Egy nagyon egyszerű kialakítású büfé a Hydra, de van egy jó kis teraszuk, ami egy emeletnyi magasságban van, így jó a rálátás a Dunára, bár most a sok fa miatt leginkább a fák ágai között bukkan ki itt-ott a folyó vize.
Duna-part, játszótér -

Üvegház Étterem Sződliget

Értékelt: 2017. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Vácrátótról hazafelé tartva kerestem az interneten olyan éttermet, amely mellett játszótér is található, és az Üvegházat hozta ki a térképes alkalmazás. Az étterem majdnem a Duna-parton található, mögötte parkoló. Nemcsak egy kis kinti játszótér, hanem benti játszósarok is van, ami a gyerekeknek nagyon tetszett.