Zöld Máli
1420029
Országjáró - 14 városban járt már

Zöld Máli adatlapja

Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Városi barangoló  •  Nyugalomra és csendre vágyó  •  Természetbarát  •  Kultúraéhes  •  Gyógyvízben ázó
Regisztráció2013.12.27
Utoljára itt2023.09.22

2023. szeptember 22.barátokkal járt itt
Idén nyáron kétszer is ebédeltünk itt hétköznap, mind a kétszer Sopron felé menet. Nem a turistaforgalom közepén, mégis sokan járnak oda. Nyáron legfőbb erénye, hogy kerthelységben lehet enni, ahol nagyon szép virágládák vannak, árnyat adó ernyő alatt. Sajnos fotót nem készítettem. Három féle menü volt, ami ízletes volt.
Kiváló 2023. szeptember 7.családjával járt itt
Július végén voltunk 3 fővel a zalakarosi Napfény Üdülőszövetkezet 1,5 szobás appartmanjában. A lakrész szépen felújított, praktikusan berendezett volt. Mivel főszezonban voltunk, a gyógyfürdőbe csak egyszer látogattunk el, de olyan tömeg volt, hogy ott nem bírtuk ki sokáig.
Felhasználó fényképei:
Hotel Napfény Zalakaros - Hotel Napfény Zalakaros - Hotel Napfény Zalakaros -
Kiváló 2014. szeptember 9.barátokkal járt itt
Szeptember első hetében voltam Sopronban, és kétszer is voltam az Aranyfácánban. Az első alkalommal nagyon rossz idő volt, így a pincehelyiségben lehetett csak étkezni, de azt igyekeztek hangulatossá tenni. Egy nagyon ízletes vadragulevest ettem, utána pedig Gundel-palacsintát. A másik alkalommal már jó idő volt, így a kerthelyiséget élvezhettem.