Ézsi

Ézsi adatlapja

Regisztráció2015.04.08
Utoljára itt2017.07.28

Gyenge 2015. május 9.egyedül járt itt
Hát gyerekek hol is kezdjem. Egyedül ültem be egy szombati napon. Meglehetőssen tele volt az étterem. Csak kettő felszolgáló volt. Ők vannak a pultban az asztaloknál s még a kasszánál is. Konkrétan 40 perc várakozás után jelzem a pultal szemben ültem le s hangossan köszöntem mikor megérkeztem s fogadták is és viszonozták a köszönésemet.
2015. április 17.egyedül járt itt
Kamionosok és a Városi emberek igazán kedvelt helye. Negatívumnak számít viszont hogy a Nehéz tehergépjárműveknek nem nagyon van Parkoló. Csak a Vendéglő előtt tud félrehúzódni max 2. db a patkára. Hát nem éppen Praktikus. De menjünk beljebb. . . . bent egy igazi Kurta érzés csap állon egy kis Vendéglővel keverve.
Kiváló 2015. április 8.a párjával járt itt
Gyerekek ez a hely FANTASZTIKUS! A szakács Mesteri! Az ételek Finomak! Az adagok nem kicsik! A kiszolgálás, udvarias, profi. . . . és az árak egyszerűen nem hittem el! CSAK CSAK ajánlani tudom. Mi 190km-re vagyunk tőlük, de ha tehetnénk minden héten 2x biztos elmennénk! Tökéletes helyen van. Odafigyelnek mindenre.