zsoci8888
Országjáró - 32 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság

zsoci8888 adatlapja

Barátaimmal gyakran járok szórakozni, kirándulni, csakúgy mint a családommal. Elég sok helyen megfordulunk, és szeretném megosztani a többiekkel is, hol lehet igazán jót enni, jól szórakozni vagy egy kellemes éjszakát eltölteni.
Legtöbbször autóval közlekedem
Ilyen vagyok
Környezettudatos  •  Spórolós utazó  •  Városi barangoló  •  Táplálkozástudatos  •  Házias ízek kedvelője  •  Kuponvadász  •  Gyógyvízben ázó  •  Wellness-mániás  •  Vízimádó
Regisztráció2013.07.18
Utoljára itt2023.04.18

Kiváló 2013. július 24.gyerekekkel járt itt
A Dunakanyar Magyarország egyik legszebb helye, régóta gondolkozom azon, hogy jó lenne ott megöregedni. Amíg sajnos házat nem tudok venni, addig muszáj vagyok hotelekben megszállni. A Thermal Hotel minden téren kielégített az igényeim, egy rossz szót nem tudok róla írni. A táj ugye adott, a wellness részleg nagyon szépen ki lett építve, mesés az egész hely.
Szörnyű 2016. február 2.a párjával járt itt
Sajnos mi nem tartoztunk a szerencsések közé, akik elolvashatják az ittjártam. hu-n olvasott véleményeket, így lefoglaltunk 3 éjszakát. Megérkezésünkkor fura érzés fogott el, kedvesen mosolyogtak ránk, mégsem volt őszinte a dolog. Csak a pénzt látták bennünk és próbáltak minél jobban lehúzni minket.
2016. január 26.barátokkal járt itt
Pesti látogatásom során a barátnőmmel betévedtünk ide. Ő már korábban járt itt, nekem viszont teljesen új volt ez a modern étterem. Én válogathatom össze teljes mértékben a hozzávalókat. Mi a csuda? ! Tetszett az ötlet, bár én drágának tartom. Igaz, pesti étteremről beszélünk, de egy normális saláta 1200-1500 forintba fáj, plusz ha még inni is akar valamit az ember.
Felhasználó fényképei:
Fruccola - Arany János utca Budapest -