Zsúrló

Zsúrló adatlapja

Regisztráció2018.05.24
Utoljára itt2018.10.19

Kiváló 2018. augusztus 9.családjával járt itt
Többször jártunk már ebben a hangulatos étteremben. Mindíg jól éreztük magunkat. Hangulatos, tiszta, a kiszolgálás kifogástalan. A halászlé nagyo finom. legutóbb kétszemélyes haltálat rendetünk amit hárman sem tudtuk megenni, pedig isteni fínom volt. A bejáratnál kedves kis fűszerkert, csodás muskátli csak növeli a hely hangulatát.
Gyenge 2018. május 24.egyedül járt itt
Nagyon szerettem ezt a helyet. Nem túl sűrűn, de megengedtem magamnak. Eleinte kapható volt a finom friss pogácsa, majd megszűnt, a csípős csirke, majd az is megszűnt. Maradt a csirkeszárny és a csirkemell . Tegnap is kértem 5-5 darabot a kedvenceimből. Az ára letaglózott amit nehezményeztem is.
Felhasználó fényképei:
Kentucky Fried Chicken - Auchan Budaörs Budaörs -
Átlagos 2018. július 28.barátokkal járt itt
Egy szórólap alapján kerestük fel a büfét, mert a hírdetésükben friss fhis and chipset igértek. Először technikai okokra hivatkozva nem kaptunk, Ettünk helyette melegen füstölt lazacok maroknyi íztelen salátával. A lazac a maga 6x8 cm nagyságával igazán finom volt, de még egy anorexiásnak is kevés lett volna.