Kedves Kr.
Országjáró - 34 városban járt márFelfedező - 21 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság

Kedves Kr. adatlapja

Egyaránt jellemző a bel-és a külföldi utazás, családdal, barátokkal. A szállásra és az étkezésre is eléggé kritikus vagyok, de csak a kínált keretek között. Megbecsülöm a "bevált" vendéglátó helyeket, ahová akár többször is visszatérünk.
Szeretem a magyaros ételeket, de nyitott vagyok szinte minden ízvilágra, legalább egy kóstolás erejéig.
Ilyen vagyok
Ár-érték figyelő  •  Városi barangoló  •  Magyaros ízek kedvelője  •  Aktívan pihenő  •  Vízimádó
Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2024.03.25

Átlagos 2023. március 30.gyerekekkel járt itt
Baráti, családi születésnapot ünnepeltünk, közel 20 fős társaság, idősebb korosztály. Az étterem több helyiségből áll, egyik teremben 1 személyes zeneszolgáltatással. Itt volt a mi társaságunk is, a hangos zene lehetetlenné tette a társalgást.
Átlagos 2023. július 22.gyerekekkel járt itt
Az étterem belső része egyszerű, de nagyszerű. (Kivétel az étkezőasztalokra "feldobált" az abroszok, pecsétes, szakadt kárpit: esztétikai fájdalom) A terasz tágas, kellemes, szép kilátással. Az óriás rántott szelet a végtelenségig elvékonyítva, a széleken csak panír található.
2023. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
Kellemes őszi szombat délután, ebéd az étterem teraszán.
Fokozatosan visszatér az eredeti színvonal. Az ételek végre megfelelő mennyiségben és minőségben készültek el. Udvarias, gyors kiszolgálás. Desszertet most nem kértünk, de azzal sosem volt probléma.