Csöni Étterem Ráckeve

Csöni Étterem Ráckeve
Csöni Étterem RáckeveCsöni Étterem Ráckeve
Csöni Étterem RáckeveCsöni Étterem Ráckeve

Csöni Étterem Ráckeve bemutatkozása

Ráckeve Dunapartjához közel, a városközpontban, kellemes környezetben található a családi vállalkozásként működő Csöni étterem. Éttermünket 1995. év végén nyitottuk meg. Nevét tulajdonosának labdarúgó becenevéről kapta. Az étterem belső hangulata és berendezése a mai kornak megfelelően van kialakítva.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Csöni Étterem Ráckeve vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2019. augusztus 22.egyedül járt itt
A Csöni étterem és kávézóba egy hideg, zimankós, de mégis szép vasárnap reggelen tértem be idén január végén, amikor már lélekben feladtam, hogy Ráckevén találok egy helyt mely nyitva van és adnak kávét vagy teát. A kiszolgálás nem volt túl kedves, sőt, inkább barátságtalannak mondanám.
Csöni Étterem Ráckeve - BelsőCsöni Étterem Ráckeve - BelsőCsöni Étterem Ráckeve - BelsőCsöni Étterem Ráckeve - BelsőCsöni Étterem Ráckeve - Külső kép
Kiváló 2017. december 30.családjával járt itt
Ismertem a régi éttermet. Hosszu évek után, az" ittjártam. hu "oldalán tájékozódtam,hova menjünk,ami nekünk a legjobb lenne. Igy jutottunk el a Csönibe! Kellemes,világos, tiszta, pedáns minden. Kedves,udvarias, I. osztályu
kiszolgálásban volt részünk a sok-sok vendég ellenére. /2017. Karácsonya utáni napok voltak/.
Szörnyű 2017. október 15.gyerekekkel járt itt
Három kisgyerekkel, babakocsival, vasárnap délben érkeztünk az étterembe, ahol egy mogorva pincér fogadott minket. Nem segített bejutni a babakocsival,pedig 2-3 lépcsőn kellett volna felemelni. Úgy nézett ránk, hogy az étvágyunk is elment tőle. Gondoltuk, leülünk a teraszon. Ott a nő kedves volt, viszont kisgyerekekkel veszélyes.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 13.a párjával járt itt
Hangulatos hely. Pincérünk (Tibor) javaslatainak köszönhetően nagy finom ételeket fogyaszthattunk. Párom kaphatott fél adagot a csirkemellből, én pedig egy finom hallé után lebirkóztam azt a belül omlós, kívül ropogós csülköt, amihez olyan finom házi mustár jár, hogy bár ne rendeltem volna külön salátát.
Kiváló 2017. március 17.barátokkal járt itt
Nagyon szeretünk ide járni,rendszeres vendégek vagyunk a kávézó részen. Nagyon kedves a kiszolgálás,átrendezik az éttermet csak azért ha babakocsival megyünk be. Többszőr előfordul hogy ketten-három babakocsival. De ez nem jelent a hölgynek gondot. Már autómatikusan hozza a hölgy a kávémat. Jó a hangulat.
Kiváló 2016. október 27.a párjával járt itt
Ma hosszú sétát terveztünk Ráckevén. Abból kiindulva keressük a belvárost, hogy a templomokat nem a falu szélére telepítik, ezért a három
templomtorony által bezárt háromszöget célozzuk meg. Bejött. Csendes békés kisváros, de nagyon hangulatos. A hídon túl mindjárt a főutcára jutunk ki, balra a Szent János téren végre egy éttermet találunk, és nem pizzériát.
Csöni Étterem Ráckeve - Külső képCsöni Étterem Ráckeve - Étel/italCsöni Étterem Ráckeve - BelsőCsöni Étterem Ráckeve - BelsőCsöni Étterem Ráckeve - BelsőCsöni Étterem Ráckeve - Étel/italCsöni Étterem Ráckeve - Étel/italCsöni Étterem Ráckeve - Étel/italCsöni Étterem Ráckeve - Étlap/itallapCsöni Étterem Ráckeve - Étlap/itallapCsöni Étterem Ráckeve - BelsőCsöni Étterem Ráckeve - Külső képCsöni Étterem Ráckeve - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2016. június 9.barátokkal járt itt
Kellemes környezetben, finomakat ettünk. Lazacot választottam a köretnek tálalt rizotto is nagyon finom volt. Előtte egy levest is ettem, az is jó választásnak bizonyult. A választék is jó volt az étlapon.
A kiszolgálás is rendben volt, még tanácsokat is kaptunk a környék látnivalóival kapcsolatban. Ha újra Ráckevén járunk, szívesen ellátogatunk az étterembe.
Csöni Étterem Ráckeve - Étel/italCsöni Étterem Ráckeve - EgyébCsöni Étterem Ráckeve - Étel/ital
Kiváló 2016. január 19.a párjával járt itt
Az étterem érkezésünkkor üres volt, kicsit tartottunk tőle, hogy ez valami negatívat jelenthet. Ellenben nagyon pozitívan csalódtunk. Levest, főételt nem fogyasztottunk, csak második fogást, de az kifogástalan minőségű és mennyiségű volt. A légkör kellemes, a felszolgáló nagyon kedves, udvarias, figyelmes, segítőkész volt, példaértékű, ahogy figyel a vendégekre. Csak ajánlani tudjuk mindenkinek az éttermet!
Gyenge 2014. november 23.a párjával járt itt
Ajánlás miatt tértünk be. Csak levest ettünk ami igen drága (gondoltuk tele van minden finomsággal)Nagyon sós volt, szinte ehetetlen, a grízgaluska szétmállós, a húsok szárazak, kemények és érződött, hogy felkockázva állhattak már a hűtőben. Rengeteg volt a légy, mindenre rászálltak. Nem is kértünk mást, soha többet nem jövünk ide.
Kiváló 2014. június 6.gyerekekkel járt itt
A családunkkal tértünk be, farkaséhesen. Gyors kiszolgálás, HATALMAS adagok, a maradékot becsomagoltattuk. A halászlé, a haltál nagyon különleges volt. Az étterem belsőrésze a 30-as évek reklámaival, fotóival, hangulatával, nem poros boroskancsókkal van dekorálva. De a lényeg, hogy jót ettünk, ittunk, beszélgettünk. Nem volt olcsó, de finom volt, visszamegyünk máskor is.
Csöni Étterem Ráckeve a térképen
2300 RáckeveSzent János tér 3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely
H-V
magyar