Leányvár Fogadó étterme Ráckeve

Leányvár Fogadó étterme Ráckeve
Leányvár Fogadó étterme RáckeveLeányvár Fogadó étterme Ráckeve
Leányvár Fogadó étterme RáckeveLeányvár Fogadó étterme Ráckeve

Leányvár Fogadó étterme Ráckeve bemutatkozása

Fogadónkban étterem, terasz, különterem és látványkonyha működik. A szobák az étterem fölött és az udvarból közvetlenül nyíló apartman és egy apartman faház. A fogadó körül 15 hektáros saját erdős terület található.
Reggeli igény szerint: 800 Ft/fő.
Félpanziós ellátás: 3500 Ft/fő/nap.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Leányvár Fogadó étterme Ráckeve vélemények

Kiváló 2018. május 7.a párjával járt itt
Vasárnapi svédasztalos ebédre mentünk be nem tervezve (másik helyre akartunk menni de az katasztrófa volt) a Leányvár fogadó étterembe. Nem bántuk meg és ezentúl ha arra járunk mindig ide fogunk betérni! Hatalmas választék, finom ételek, elfogadható áron. Az étterem hangulata kellemes, tiszta, az asztalokon virág.
Átlagos 2017. június 14.a párjával járt itt
Kedves étterembe járó Hölgy /Úr! Erről az étteremről mit mondhatnék? ! Nem biztos hogy az én véleményem lesz a mérvadó az étterem választásnál. De elmondom a véleményem pörköltet ettem,csak csontot kaptam. A burgonya nem volt eléggé megfőzve. De a karamellás flan isteni finom volt. Nekem picit régimódi a stílusa az étteremnek.
Kiváló 2016. június 27. járt itt
Nagy kedvenc ez a hely, ha erre fele jarunk soha nem hagyjuk ki. Isteni steak, barati kiszolgalas, normalis arak. Imadjuk!!! Senki ne hagyja ki!
Gyenge 2013. november 22.barátokkal járt itt
Barátainkat hoztuk haza a reptérről, éhesek voltunk, szimpatikus helynek tűnt, így megálltunk enni. . Kár volt. . Az egyik köretnek friss salátát kértünk, amit kaptunk az kb. már egy hete pihent a hűtőben; a petrezselymes burgonya szárított petrezselyemből éa félig főtt burgonyából készült.
Szörnyű 2013. szeptember 30.barátokkal járt itt
Barátaimmal ellátogattunk múlt szombaton a nevezett intézménybe valami halas ételt enni. A halászlé egész jó volt, hanem a "harcsapaprikás" egész érdekesre sikerült. Ott kezdődött, hogy nincs harcsa, ezért helyette pontyból készítették. Magától az ételtől nem voltunk hasraesve, a tészta összeragadt és nem friss volt, az adag méretétől sem zengenék ódákat.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat
2013. április 11.barátokkal járt itt
Úgy hozta a jó sorsunk,hogy eltölthettünk egy vacsorát és egy éjszakát itt. Az ételekről annyit,hogy ugyan a látványkonyha választéka óriásinak mondható,a fűszerezés,illetve annak hiánya tönkrevágta az ételeket. A legtöbb,amit kóstoltunk,minimum sóért kiáltott. . . Mert hiába óriási a választék,ha ízetlen lesz a végeredmény.
Leányvár Fogadó étterme Ráckeve a térképen
2300 RáckeveLeányvári erdő külterület 1.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-V