Sutyi & Sasi Étterem-Pizzéria Ráckeve

Sutyi & Sasi Étterem-Pizzéria Ráckeve
Sutyi & Sasi Étterem-Pizzéria RáckeveSutyi & Sasi Étterem-Pizzéria Ráckeve
Sutyi & Sasi Étterem-Pizzéria RáckeveSutyi & Sasi Étterem-Pizzéria Ráckeve

Sutyi & Sasi Étterem-Pizzéria Ráckeve bemutatkozása

Éttermünk Ráckevén, a Kastély-tó partján, parkosított környezetben található, a MOL benzinkút szomszédságában. Ételeink főleg a magyar konyha remekei, de megtalálhatók az étlapon az olasz tészták mellett a friss nyári salátákon át egyéb ételkülönlegességek is.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Nyaralás Duna Relax módra
Nyaralás Duna Relax módra
06.21-08.31.
Duna Relax Hotel Ráckeve
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya

Sutyi & Sasi Étterem-Pizzéria Ráckeve vélemények

Kiváló 2021. augusztus 7.a párjával járt itt
Az étterem kinézetre nem a Grand Hotel Budapest, DE: évek óta ide járunk és az ételek minösége állandóan nagyon jó. A kiszolgálás egyszer jobb, másszor nem olyan barátságos, de ez személyfüggö tényezö. Nem lehet különösebb panasz a személyzetre. A tisztaság minden estben megfelelö. Nyugodt szivel ajánlottuk és ajánljuk mindenkinek. Csak így tovább! Nem abbahagyni!
Szörnyű 2018. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Kérném az értékelést olvasókat hogy azt is nézzék meg hogy az értékelés író hány étteremt értékelt!
Mert egy étterem értèkelèssel a háta mögött,pont oda írva ahol negatív a kritika,nem éppen hiteles!
Kiváló 2018. március 27.családjával járt itt
Nyáron egy péntek estén jártunk itt a családdal. A kerthelység nagyon hangulatos, az ételek frissek, finomak és nagyon bőségesek. A hűsítő eperkrém leves után én egy tanyasi csülköt választottam. Hatalmas adag volt, az íze mennyei, a hús omlós és szaftos. A ház tortája (Mascarpónés túrótorta eper öntettel) fenomenális, ne hagyja ki senki, ha itt jár!
Szörnyű 2017. március 27.gyerekekkel járt itt
Barátnőmmel és alvó gyermekeinkel jártunk nem régiben az étteremben. Sajnos összeszorult gyomorral távoztunk a kedvesnek cseppet sem mondható felszolgáló hölgy miatt! Minősíthetetlen és megslázó viselkedésével okozott nekünk 1-2 álmatlan éjszakát. Szerettem volna az étterem vezetővel tisztázni az esetet,de semmitmondóan elintézte. Botrány! Soha többé be nem teszem a lábam és az ismerőseim sem fogják!
Szörnyű 2017. március 17.gyerekekkel járt itt
Botrányos eset két babakocsival ézterembe járó anyuka tollából! Én 33 éves anyuka vagyok ,a másik anyuka akivel az incidens történt február 23. án! Mivel a barátnőm panaszára ,facebookos üzenetére semmitmondó diplomatikus választ kapott. Úgy hogy még el sem mondta mi a problémája ezért írok. Mivel én nem szerettem volna megszólalni.
Gyenge 2017. február 11.gyerekekkel járt itt
Az ételek amiket ettünk finomak, és nem drágák. A hely hangulatosan van berendezve, de elég ételszagúan jön ki innen az ember. Sajnos mi kifogtuk, hogy a szomszéd asztalnál három részeg b*nkó ült, akik még akkor is kaptak italt, amikor már taxi nem volt hajlandó értük jönni, olyan stílusban próbálták hívni.
Kiváló 2016. október 7.gyerekekkel járt itt
Kellemes környezetben, nagyon jót lehet itt enni! Az ételek olyan finomak, hogy mi rendszeresen járunk ide. A gyerekek is mindig találnak magunknak megfelelőt, és ők is elégedettek a fogásokkal. A kiszolgálás szuper volt! Köszönjük! Mindenkinek ajánlom, aki egy kellemeset szeretne enni.
2016. május 4.barátokkal járt itt
Egy csendes baráti szülinapi ünneplés volt az ok, amiért meglátogattuk az éttermet. Nagyon könnyű odatalálni a mellette lévő MOL kút miatt. Az étterem egy park szélén fekszik, tó, fák meg minden (csak az a fránya útbaigazító MOL kút ne lenne). Az étteremben semmi különleges, minden átlagos, az étlapban nem lehet elveszni és ekkor.
Sutyi & Sasi Étterem-Pizzéria Ráckeve a térképen
2300 RáckeveKastély u. 2/a
06 24 423283
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség
H-CS
P-Szo