Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve ★★★★

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve
Hotel Termálkristály Aqualand RáckeveHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve
Hotel Termálkristály Aqualand RáckeveHotel Termálkristály Aqualand Ráckeve

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve bemutatkozása

Egyedülálló módon szállodánk saját ásványvíz-kúttal rendelkezik, amelyet az egész intézményben fogyaszthatnak Vendégeink.
Az 1 főre jutó vízfelület aránya páratlan az országban, ugyanis 25 szobára 13 medence, 1800 nm vízfelület jut.
Az 1040 méter mélységből feltörő 52 Celsius-fokos, gyógyhatású termálvizet 2007.

Duna Relax Hotel Ráckeve - Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve
Szépia Hotel Zsámbék - Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Kedvezményes kikapcsolódás Zsámbékon
Szépia Hotel Zsámbék

Hotel Termálkristály Aqualand Ráckeve vélemények

2020. március 4.a párjával járt itt
A hotel szép és tiszta. A közvetlen szomszédságban lévő wellness részleg felújítás alatt áll. A kert és környezet szép! A szobák kényelmesek és tiszták. Az étkezésnél ajánlatos figyelembe venni, hogy annak aki később érkezik legyen mindenből választék. Különben finomak voltak az ételek. . .
Összeségében szép hotel és kedves segítőkész a személyzet!
2019. október 24.barátokkal járt itt
Sokszor voltunk már a szállodában, tulajdonképpen most se m csalódtunk, éppen építkezés volt, öltözőket bővitenek, de a fürdőzőket csak kismértékben zavarta. A szobákban továbbra is kicsik a TV-ék és nem a falra vannak szerelve, az ágyból már alig látni a műsort.
Gyenge 2018. december 5.a párjával járt itt
Többször jártunk már itt. Mindig bizakodtunk, hogy most talán melegebb lesz a kinti gyógymedence vize. De nem. . . . Gyönyörű a kert, a fürdő legszebb, legértékesebb része lenne. Elsősorban a gyógyvíz miatt menne oda az ember. Úgy tudom, a Keve forrás vize 50 fok feletti. Mért nem lehet megoldani, hogy télen is kellemes legyen kint?
Kiváló 2018. november 12.a párjával járt itt
Először másfél éve jártam itt. Nagyon jól éreztük magunkat a szállodában a fürdőben a wellnes részlegben. Fél év múlva ismételten meglátogattuk a helyet, ismét eltöltöttünk itt egy hosszú hétvégét. A szálloda tiszta, kellemes hely, kitűnő ételekkel, nagy választékkal és kiszolgálással. Bármikor szívesen visszatérek. Szívesen ajánlom Mindenkinek!
Kiváló 2018. február 23.a párjával járt itt
Szuper volt. Az éjszakai fürdőzést kifejezetten ajánlom mindenkinek. Szép helyen van. A wellness részleg felszerelt, rengeteg szaunázási lehetőség, hideg vizes, meleg vizes medence. A környék nagyon szépséges. Magával ragadó az erdő közelsége. Negatív tapasztalatom nem volt. Szaunaszeánszokat is tartanak, gyümölcsbekészítés, kis meglepetés.
Szörnyű 2018. január 24.a párjával járt itt
Ma, hosszú évek óta előszőr jártunk az Aqulandba. A recepciósra kb. 10 percet vártunk. Nem kaptunk tájékoztatást arról, hogy az öltözőszekrényekben elhelyezett ruhánkért, a fogast, fogasokat külön kell kérni. A beléptető szalaggal, csak már tapasztalt vendég segítségével jutottunk be. Tájékoztatás nincs.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. január 17.barátokkal járt itt
A hotel csalódás volt. Először is a fekete pénteki kedvezményes ár átverés volt, mert azóta olcsóbb ajánlatokat is hirdetnek. A szálloda környezete siralmas, de ahogy belép az ember, megnyugszik, hogy mégis …. . talán…. esetleg. A ételek választéka minimális, minősége kritikán aluli, nem egy négycsillagos szállodához illő.
Gyenge 2017. június 12.a párjával járt itt
Előljáróban elmondanám, hogy évek óta visszatérő vendégek vagyunk, illetve mostmár csak voltunk. Most a pünkösdi hosszúhétvégét töltöttük itt a férjemmel. 4 nap, 3 éjszaka, természetesen felárral, mert pünkösd van. Mit takar ez, irgalmatlan zaj, zsúfoltság, a strandon.
Kiváló 2017. március 26.a párjával járt itt
Éppen itt tartózkodom. A személyzet rendkívül udvarias , minden problémámra azonnal reagáltak és segítettek. A WIFI gyors és jó. A szoba tiszta szép igényes. Van fizetős és ingyenes parkoló is. A vacsora és a reggeli is bőséges ízletes volt(pl: ötféle tojásétel) A fürdő (ami nem a szálloda része de a mi csomagunk tartalmazta a belépőt) kulturált tiszta volt .
Gyenge 2017. január 22.barátokkal járt itt
4 csillagosnak hirdetik de nem az. A recepció egyik fele a fürdő vendégekért, a másik a szálló vendégekért van. Aki még nem járt itt az nem tudhatja, tájékoztató tábla nincs. Meg is kaptuk a nyers kioktatást. A szállodával kapcsolatban nem volt semmi tájékoztatás, mi merre, hol? A köszöntő pezsgőhöz nem volt elég pohár.