Jegenye Étterem Ravazd

Aura Hotel Balatonfüred

Jegenye Étterem Ravazd vélemények

1947
2019. november 17.a párjával járt itt
Pannonhalmi látogatás után jöttünk ebbe az étterembe, mely kinézetre átlagos hely. Jártunk már itt, mert túrák is indulnak innen, akkor nagyon zsúfolt. Most kevesen voltak, így hamar kaptunk enni. Májgombóclevest rendeltünk és Ravazdi gombás specialitást, mely sült krumplival és kis salátával volt tálalva. Finom volt, ízletes és elég is, így ha erre járunk ismét betérünk.
Átlagos 2017. január 17.a párjával járt itt
Bakonyi kirándulásunk során ejtettük - szó szerint - útba az éttermet. Éhesek voltunk és egy gyors döntéssel megálltunk itt. Kocsival könnyen leparkolhattunk. A terasz hangulatos lett volna, de a meleg miatt érdemesebb volt bent leülni. Az étel jól esett, de a legmaradandóbb mégis a kis hölgy kedvessége, aki kiszolgált bennünket.