Hangulat Étterem & Cukrászda Recsk

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hangulat Étterem & Cukrászda Recsk vélemények

Kiváló 2017. november 13.gyerekekkel járt itt
Két gyermekkel voltunk az igazi"kiskocsma" (pozitív értelemben! )hangulatú étteremben. Ebédidőben mentünk, mégsem kellett sokat várnunk az ételekre. Kedves, figyelmes,gyors volt a kiszolgálás. Az étlapon bőséges választék. A sztapacska,vadragu leves,palacsinta tesztelve,finomak,az ételek nagy adagok. Az árak is teljesen barátiak. Csak ajánlani tudom!
Kiváló 2016. február 5.a párjával járt itt
Kirándulás során tértünk be ide eljegyzést ünnepelni, a barátságos kis előkertje nagyon tetszett, épp illett ahhoz a naphoz, az étterem kicsit retro, de hangulatos, a pincér nagyon kedves volt, a kiszolgálás megfelelő gyorsaságú, az ételek bőségesek és finomak, jól laktunk. :) Biztosan vissza fogunk még térni ide. Mindenkinek csak ajánlani tudom. :)
Hangulat Étterem & Cukrászda Recsk - Étel/italHangulat Étterem & Cukrászda Recsk - Étel/italHangulat Étterem & Cukrászda Recsk - Étel/italHangulat Étterem & Cukrászda Recsk - Étel/ital
Kiváló 2015. július 31.családjával járt itt
4en laktunk jol megkozelitoen 10e ft-bol. Az adagok brutalisak. Fel liter leves,hatalmas masodik,egy liter limonade helyett masfel liter... Minden nagyon finom. Teljesen meg vagyunk elegedve mindennel! :) Es soha nem fogom elfelejteni az isteni struccragu levest :)
Kiváló 2015. június 22.a párjával járt itt
Az autóban ülve megakadt a szemem egy táblán. Rajta az alsó sorban az, hogy palóc ételek. Nem itt akartunk ebédelni, de "megfogott", hogy végre találok valami olyat, ahol helyi specialitásokat kínálnak. Sajnos nem túl gyakran látni ilyet. Rántott hús a sláger mindenhol, olyan igazi helyi jellegzetességű, megszokottól eltérő, esetleg különlegesebb ételek nem túl sok helyen vannak.
Hangulat Étterem & Cukrászda Recsk - Külső képHangulat Étterem & Cukrászda Recsk - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2014. október 6.a párjával járt itt
A barátnőmmel a Mátrában kirándultunk, amikor a recski nézelődés után egy éttermet kerestünk. Az utca kb pont nekivezetett a Hangulat étteremnek, így mivel rettentő éhes voltam, ezt választottuk. A külső tér dohányzó, a beltér nem, viszont ez eléggé retro. . .
Hangulat Étterem & Cukrászda Recsk - Étel/ital