Salföldi Major Salföld

Salföldi Major Salföld
Salföldi Major SalföldSalföldi Major Salföld
Salföldi Major SalföldSalföldi Major Salföld

Salföldi Major Salföld bemutatkozása

A Salföldi Major a Balaton-felvidéki Nemzeti Park egyik legszebb fekvésű aprófalvának templom felőli végénél tekinthető meg. A bemutatóhelyen régi magyar háziállatfajtákat (szürkemarha, rackajuh, bivaly, mangalica, sertés, komondor, puli) mutatnak be.
Fotók: Kaszián Ágota és Szabó Attila

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Salföldi Major Salföld vélemények

Kihagyhatatlan 2021. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
Kétszer jártam ezen a szuper helyen.
Először egyedül, majd pár év múlva a kislányommal és férjemmel voltunk itt .
Szerintem nagyon klassz turistalátványosság , ami kisgyermekes családoknak ideális kirándulóhely. :)
A Balatonhoz nagyon közel van. Vannak cuki állatkák. :) Aki egy könnyed kis kikapcsolódásra vágyik gyermekével, annak nagyon tudok ajánlani.
2076
Kihagyhatatlan 2019. október 7.barátokkal járt itt
Azt hiszem, a kezdetek kezdete óta ismerem. Mióta létezik. Természetvédelmi major, a magyar állatok bemutatóhelye. Vannak/voltak állatok, amelyek viszonylagos szabadságban kóborolhatnak itt, egy zártabb területen szamarak vagy juhok, és persze vannak elítéltek is, zárt kis ketrecekben.
Érdekes 2018. november 18.gyerekekkel járt itt
Két alkalommal jártam itt, először a munkatársaimmal céges kirándulás keretében a Balaton-felvidéken jártunk és a majort is megnéztük a kollégákkal, majd a családdal, gyerekekkel jöttünk ide Tapolcáról. Ingyenes parkolás közvetlenül a bejáratnál lehetséges.
Salföldi Major Salföld - Salföldi Major Salföld - Salföldi Major Salföld - Salföldi Major Salföld - Salföldi Major Salföld - Salföldi Major Salföld - Salföldi Major Salföld - Salföldi Major Salföld - Salföldi Major Salföld - Salföldi Major Salföld - Salföldi Major Salföld -
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Átlagos 2018. november 11.kollégákkal járt itt
Csoportos kiránduláson voltunk itt. A major célja nemes: bemutatni az ősi magyar állatfajtákat. Kutyáktól lovakig sok-sok állat van. A tartási körülményeik már hagynak némi kívánnivalót. . . Mintha nem lenne elég kapacitás a rendben tartásukhoz. Mezőgazdasági eszközök, hintók, kocsik is vannak kiállítva, de kissé elhanyagolt, gazdátlan minden.
Salföldi Major Salföld a térképen
8265 SalföldGPS: 46.836624, 17.549983