Hollywood Snacks Salgótarján

2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Hollywood Snacks Salgótarján vélemények

Szörnyű 2022. május 4.a párjával járt itt
Eddig bármikor rendeltünk tőlük, mindig valamiből hiány volt náluk. (pl. Többször nem volt olyan jégkrém amit kértünk) Ma harcsa gyrost rendeltem tőlük. Felhívtak, hogy elfogyott a harcsájuk, jó lesz-e a sima gyros, mondtam, hogy igen. A harcsa gyros kb. 1000 Ft-tal drágább mint egy sima.
Szörnyű 2022. március 20.barátokkal járt itt
MIndössze két esetben jártunk barátokkal ezen a helyen és sajnos egyik esetben sem mondhatok jó véleményt a helyről. Tisztaság szempontjából szörnyü amit tapasztaltunk a megüresedett helyen ahová sikerült leülnünk - földön pizza darabok, villa, - az asztal ételmaradékos amit mi takaritottunk le.
2020. január 15.a párjával járt itt
Többször is jártunk már itt, és elégedettek is vagyunk. A kiszolgálás kiváló nincs mit rajta ragozni. Fiatal, kedves, aranyos lányok, teszik ki jobbára a kiszolgáló személyzetet. A kaja nem olyan gyorsan érkezik, mindig kell várni kb. fél órát, nem gond, hiszen mindig finom ételt hoznak ki.