Paprika Önkiszolgáló Étterem Salgótarján

Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Paprika Önkiszolgáló Étterem Salgótarján vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. november 14.egyedül járt itt
Olyan sokan dicsérgették a helyet, hogy több év után ismét esélyt adtam neki. Igaz, akkor más volt a tulajdonos, és nem voltam elragadtatva. Forgalmas csomóponttól, picit távolabb van az önkiszolgáló étterem. Kicsit meglepődtem, hogy csak hárman voltak előttem, rengeteg parkoló autó ellenére. Egyik úr telefont kapott, az asszony is csatlakozott, hezitáltak.
Kiváló 2019. március 13.a párjával járt itt
Kiváló ételek,remek kiszolgálás. Az önkiszolgáló jelleg ellenére Salgótarján legjobb étterme, szerintünk. Sokan látogatják,időben kell érkezni ha nem akarsz lemaradni valamelyik fogásról. Kedves kiszolgálók,állandó tisztaság jellemző. Ár érték arány nagyon jó. Sok szerencsét kivánunk nekik a továbbiakra. Sok " nivosnak " mondott tarjáni étterem tanulhat tőlük!
Átlagos 2017. június 27.egyedül járt itt
Régóta rajta volt a bakancslistámon, most alkalmam nyílt kipróbálni. Tikkasztó melegben, kimondottan nem éhesen tértem be, kíváncsiságból. Picit ebédidőn túl, már erősen hiányos volt a választék. A harmadik "sajnos már elfogyott" válasz után, elhárítva az én ízlésvilágom szerint össze nem illő ajánlást, végül egy gyümölcsleves mellett döntöttem.
2017. január 10.a párjával járt itt
Párommal néztünk be ide,már régen szerettünk volna itt ebédelni egy jót. Amikor beléptünk rögtön szembetűnt,hogy igényes helyről van szó. Ésszerű adagok,jó árérték aránnyal,az ételek minősége átlagos,az étterem tisztasága jónak mondható. Összességében ajánlom mindenkinek,aki szeretne egy ebédre beugrani valahová,s fontos neki hogy kultúrált helyen fogyasszon.