Grill Gödör Sárospatak

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Grill Gödör Sárospatak vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2022. június 13.a párjával járt itt
A szállodában ahol megszálltunk ajánlották elsőként ezt a helyet. Sajnos két este is próbáltunk itt vacsorázni, mindhiába, ugyanis nem volt nyitva. A Google persze azt jelezte, hogy de. . . vitatkozni nem akartam vele, zárva volt. Sehol egy tájékoztatás, hogy miért, esetleg mikor várható nyitás.
Kiváló 2019. augusztus 3.a párjával járt itt
A minket kiszolgáló úriember kedves invitálásnak eleget téve, tértünk be erre a helyre. Az első pillanattól az utolsóig kifogástalan volt minden. Az ételek finomak voltak, hamar az asztalunkra kerültek. Ár / érték arányban megfeleltek az előzetes elvárásainknak. A figyelmesség példaértékű volt, amit itt tapasztaltunk. Másnak is csak ajánlani tudom a helyet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 29.a párjával járt itt
Kirándulásunk első napjának délutánján tértünk be egy korai vacsorára a párommal. A felszolgált ételek finomak és laktatósak voltak, a desszertként felszolgált grillezett banánt fagylalttal bátran ajánlom mindenkinek, a nap fénypontja volt -azóta is emlegetjük-.
Kiváló 2016. augusztus 4.a párjával járt itt
Nyaraltunk a környéken, és szombat estére, párom szülinapjára kerestem egy helyet, ahol meccsnézés közben tudunk vacsorázni. Erre a helyre esett a választás, a személyzet kedvesen fogadott. Vacsorára Laci pecsenyét kértünk, de közölték, hogy sajnos elfogyott (19:30-kor). Helyette rántott sajtot ettünk, ami finom volt, éppen jóllaktunk vele.
2015. július 8.gyerekekkel járt itt
A Grill Gödör Sárospatakon több helyen is reklámozott étterem. A promója jó volt,hát úgy döntöttünk ott vacsorázunk heted magammal. A hely a Rákóczi kastély hátsó bejáratánál van. Kívülről nem látszik,hogy a hely nagyon hangulatos. Tényleg rendben van. A várgödörbe nyúlik le a kerthelyiség. Az árak normálisak,a sör kifejezetten olcsó.