Hotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak

4,1
a 22 sárospataki étterem közül
Hotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak
Hotel Bodrog Wellness étterme SárospatakHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak

Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Senior csomag
2024.12.15-ig
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Hotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak vélemények

Kiváló 2018. május 7.a párjával járt itt
A hotel külseje nem épp hívogató- ezért kicsit megijedtem mi vár bent minket, de kellemesen csalódtunk. A fürdő szoba nagyon szép - szoba kicsit retró- de tiszta és a célnak megfelel. Figyelmeztettek minket, hogy esküvőt tartanak majd- amit nagyra értékeltünk, főleg annak függvényében, hogy 2017 decemberében egy másik [moderálva - a szerk.
2016. december 18.családjával járt itt
December 10. -én jártunk itt a családdal, többfogásos étkezésben volt részünk és vegyes érzésekkel távoztunk, melyet az ételek váltottak ki belőlünk! A leveseket kiállóra minősítettük mindannyian, a főétkezés már a jó minőséget is alig érte el a legjobb a gordon volt! A desszert sajnos alig ütötte meg a fogyasztható szintet!
Hotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - BelsőHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - BelsőHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - Étel/italHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - Étel/italHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - BelsőHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - Étel/italHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - BelsőHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - Étel/italHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - Étel/italHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - Étel/italHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - Étel/italHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - Étel/italHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - Étel/italHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - Étel/italHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - Étel/italHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - MosdóHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - EgyébHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - EgyébHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - BelsőHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - EgyébHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - Étlap/itallapHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - Étlap/itallapHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - Étlap/itallapHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - Étlap/itallapHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - Étlap/itallapHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - EgyébHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - Étlap/itallapHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - BelsőHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - BelsőHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - BelsőHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - BelsőHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - BelsőHotel Bodrog Wellness étterme Sárospatak - Étel/ital
Átlagos 2016. október 14.barátokkal járt itt
Csak gyors vacsorára "estünk" be az étterembe és bár a kiszolgálás kedves és profi volt, az árak azért elég mellbevágóak. A hely ahová leültettek bennünket az kb. két fokozattal volt alatta annak ami a hely besorolása. Az étel nem volt rossz, de ezért az árért máshol 3 fogásos ebédet is lehetett volna enni.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 74 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. március 20.a párjával járt itt
Zempléni kirándulásunk során kerestünk Sárospatak-Sátoraljaújhely környékén éttermet. Sajnos az interneten utánanézve több ott szereplő vendéglátóhelynek csak a hűlt helyét, vagy a megszűnt feliratú kirakatát találtuk. Egy helyi fiatalember irányított minket a Bodrog Hotel éttermébe, így találtunk rá erre a szocreál külső megjelenésű szállodára, ahol viszont elegáns étterem fogadott minket.
2013. június 10.gyerekekkel járt itt
Két éjszakát töltöttem a szállodában. Ez idő alatt az étteremben volt a napi 3 étkezés. Nagyon kedves a kiszolgálás. Az ételek finom magyaros ízűek. A kontinentális reggeli hihetetlenül gazdag választékú. Az adag pedig hatalmas. Az étterem kellemes, kicsit retro hangulatú.