V. András Étterem & Kávéház Sárospatak

V. András Étterem & Kávéház Sárospatak
V. András Étterem & Kávéház SárospatakV. András Étterem & Kávéház Sárospatak
V. András Étterem & Kávéház SárospatakV. András Étterem & Kávéház Sárospatak

V. András Étterem & Kávéház Sárospatak bemutatkozása

Az V. András Étterem & Kávéház Sárospatak városközpontjában, egy 1792-ben épült műemlék jellegű házban található. Egy nagyobb és négy kisebb terem, egy galéria és egy kerthelyiség áll a vendégek rendelkezésére. Az étterem 170 fő ellátását tudja biztosítani az épületen belül, és további 60 személyt a kerthelyiségben.

Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Senior csomag
2024.12.15-ig
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

V. András Étterem & Kávéház Sárospatak vélemények

Szörnyű 2021. július 15.családjával járt itt
Valószínűsítem hogy a járványhelyzett miatt csökkent a bevételük és ezért kellet csökkentett étlapra váltaniuk (egy A4es papir, csak magyarul, árak nélkül, 3 fogásból áll), valamint a készletük is hiányos, és a fiatal tanuló személyzet nincs tisztában a készlettel és az árakkal, utólag pedig nem tisztességes módon a menü (hús+krumpli) pluszban felszámolták mégegyszer a köretet, de ezt reklamáció után sem térítették vissza.
Kiváló 2021. május 26.a párjával járt itt
Párommal a hétvégén Sárospatakon szálltunk meg, Budapestről jöttünk. Ismerősök ajánlására ellátogattunk az V. Andrásba, nagyon hangulatos hely, gyors és figyelmes kiszolgálás! Mindenkinek ajánlom a Rákóczi dárdáját, isteni volt! A kávé nagyon olcsó volt a Budapesti árakhoz képest, viszont ugyan azt a színvonalat hozta, nagyon finom volt.
Kiváló 2019. május 24., csoporttal járt itt
Csoporttal voltam, előre lebeszéltük az időpontot meg az ételeket, 4-5 fajtából rendeltünk kis csapatokban, leves+másodikfélét. Az ételek finomak voltak, az adagok bőségesek. A csontleves és a gulyás is talán kicsit túl fűszeres volt, de még határeset :) A másodikfélék elegendően bőségesek, nem maradtunk éhesek.
Kiváló 2018. december 9.barátokkal járt itt
Nekünk kifejezetten jó benyomásaink és tapasztalataink voltak itt. Az ódon, míves épületben barátságos, otthonos, ízlésesen és nívósan berendezett étteremben az ételek és a kiszolgálás is kitűnő volt: Rugalmasak a vendég helyfoglalásában (az első teremben égett a villany, de mi a belső, akkor még sötét, utcára néző terembe mentünk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2017. december 17., kollégákkal járt itt
"Helyi erő" (sárospataki lakos) ajánlása után választottuk az éttermet. Az aznapi menü fokhagymát tartalmazott, így az egész étterem úszott a fokhagymaszagban! A menü árak is nagyon magasak, mondhatni egyik drágább, mint a másik 1100-tól 1790-ig kb. Bp-en 790,890 es menüt eszünk ilyesmikből. A berendezés retro, a székek nagyon kényelmetlenek.
V. András Étterem & Kávéház Sárospatak - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 29.a párjával járt itt
A sárospataki vár megtekintése után tértünk be az étterembe egy kis vasárnapi ebédre párommal. Mindketten másféle levest rendeltünk, de a levesek mennyiségét meglátva akár egy adagot is rendelhettünk volna, mivel két normál étkű embernek is elég lett volna egy adag is :).
Kiváló 2016. szeptember 26.a párjával járt itt
2016. szeptember. 09. -10. A párommal volt szerencsénk ebben a hangulatos étteremben két alkalommal ebédelni. Kedves előzékeny kiszolgálás, nekünk az adaggal sem volt problémánk. . . . lévén nem kis étkűek vagyunk,a dárdahegyéhez érve már igen jól voltunk lakva. -A káposztasalátájuk is nagyon ízletes volt. . .
Átlagos 2016. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Az étterem nagy előnye a várhoz való közelsége, s a hangulatos udvari, kiülős része. Ez utóbbi hátránya viszont, hogy ottjártunkkor műszakváltás lehetett, emiatt a meghitt családi beszélgetést állandó átmenő emberforgalom zavarta.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
2016. április 11., csoporttal járt itt
Csoportunkkal egy igen hangulatos kis étteremben ebédeltünk Sárospatakon. Egy műemlék jellegű kis házban nem is gondolnánk, hogy egy több termes, sok vendéget befogadni tudó étterem található. Pedig megtörtént! Már a bemenetelnél a kerthelyiségben ült egy csoport, mi pedig a galériára lettünk irányítva.
V. András Étterem & Kávéház Sárospatak - EgyébV. András Étterem & Kávéház Sárospatak - EgyébV. András Étterem & Kávéház Sárospatak - Külső képV. András Étterem & Kávéház Sárospatak - Étel/italV. András Étterem & Kávéház Sárospatak - BelsőV. András Étterem & Kávéház Sárospatak - EgyébV. András Étterem & Kávéház Sárospatak - Étel/italV. András Étterem & Kávéház Sárospatak - BelsőV. András Étterem & Kávéház Sárospatak - Étel/italV. András Étterem & Kávéház Sárospatak - BelsőV. András Étterem & Kávéház Sárospatak - EgyébV. András Étterem & Kávéház Sárospatak - Külső kép
V. András Étterem & Kávéház Sárospatak a térképen
3950 SárospatakBéla király tér 3.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • reggelizési lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar