Vár Vendéglő Sárospatak

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Vár Vendéglő Sárospatak vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2022. június 13.a párjával járt itt
Kissé drága, ámbár manapság, amikor így mennek felfelé az árak, nem meglepő. A kaják azonban finomak voltak, nem kellett túl sokat várni sem. A mennyiség azonban :) na az egy külön történet! A párom borjú bécsit rendelt, ami - szerintem - legalább fél négyzetméter volt.
Gyenge 2021. október 24.családjával járt itt
Hosszú évek óta járok ide, évente többször is. Az utóbbi időben feltűnt a személyzet komor, nem túl barátságos viselkedése. Nem volt ez máshogy ma sem. Az ebéd elfogyasztása után szerettem volna asztalt foglalni egy családi rendezvényhez, amit előre ( 3 héttel ) jelezni kívántam a vélhetően főpincér, szemüveges ötven év körüli úrnak.
Átlagos 2020. július 14.a párjával járt itt
Két évvel ezelőtt jártam egy nagyobb baráti társasággal itt. Akkor minden remek volt,a kiszolgálás és az ételek is. Most feleségemmel tértem vissza. Sajnos csalódtam a helyben. Juhtúros sztrapacskát rendelten , füstölt csülökkel és pirított hagymával. A kihozott étel jól nézett ki, és nagy adag is volt. Sőt ízre is jó volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2018. október 25.családjával járt itt
A vár meglátogatása után ebédeltünk itt . Ebédidő lévén elég tele volt , de találtunk asztalt . A pincér elég gyorsan felvette a rendelést , és gyorsan megkaptuk ,a rendelt ételt . Egy kétszemélyes tálat kértünk , és hárman ettük meg . A húsok finom puhák voltak , pont jól átsütve , a köret is ízletes volt .
Vár Vendéglő Sárospatak - Külső képVár Vendéglő Sárospatak - Étel/ital
2018. szeptember 14.a párjával járt itt
Az étterem a Bodrog túlpartján található, éppen a várral szemben.
Kellemes légkondicionálás fogadott. Nagyon finom volt az Újházy tyúkleves (az étlapon más néven szerepel). Olyan egyszerű ételt is tartanak, mint a tócsni (lapcsánka néven), tejföllel, lila hagymával tálalva. A filézett rántott csirkemell bőséges volt. Érdekes volt rajta a szőlő- és ananász-díszítés.
Átlagos 2016. július 4.családjával járt itt
Bevallom vegyes érzelmekkel jöttem ide be mert 2004-ben voltam itt utoljára és nem sok kellett ahhoz, hogy most is távozzam! Ugyanis amikor helyett foglaltunk a teraszon köszönés nélkül jött egy fiatal pincér és közölte velünk, hogy az a hely foglalt, viszont nem volt ilyen jelzés az asztalra kitéve (a teraszon lévő asztal a távozáskor is üres volt 1,5óra után)!
Vár Vendéglő Sárospatak - Külső képVár Vendéglő Sárospatak - BelsőVár Vendéglő Sárospatak - EgyébVár Vendéglő Sárospatak - BelsőVár Vendéglő Sárospatak - BelsőVár Vendéglő Sárospatak - BelsőVár Vendéglő Sárospatak - Étel/italVár Vendéglő Sárospatak - Étel/italVár Vendéglő Sárospatak - Étel/italVár Vendéglő Sárospatak - Étel/italVár Vendéglő Sárospatak - BelsőVár Vendéglő Sárospatak - BelsőVár Vendéglő Sárospatak - Étel/italVár Vendéglő Sárospatak - Külső képVár Vendéglő Sárospatak - Külső képVár Vendéglő Sárospatak - MosdóVár Vendéglő Sárospatak - BelsőVár Vendéglő Sárospatak - Étlap/itallapVár Vendéglő Sárospatak - Étlap/itallapVár Vendéglő Sárospatak - BelsőVár Vendéglő Sárospatak - BelsőVár Vendéglő Sárospatak - Étel/italVár Vendéglő Sárospatak - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. június 6.a párjával járt itt
Június elején jártunk menyasszonyommal Sárospatakon. Az egyik helyi és egyben fantasztikus cukrászdában(Kövér), ahová az étteremmel ellentétben, erősen ajánlott a betérés ajánlották a Vár éttermet. Rövid séta után a Bodrog hídon átkelve megtaláltuk a helyet közvetlenül a várral szemben.
Kiváló 2016. február 2.a párjával járt itt
Nagyon kedves számomra ez az étterem. Annak idején 42 éve itt volt az érettségi bankettem. Azóta is gyakran visszajárok ide. Tavaly itt volt a nyugdíjas búcsúztatóm,ami szintén feledhetetlen lett. Nagyon finoman főznek és bőségesen tálalnak. A sült kacsacomb lila káposztával mennyei volt!
2015. szeptember 3.a párjával járt itt
A várral szembeni oldalon, a Bodrog partján található ez a nagyon kellemes, rusztikus stílusú épület, melynek földszinjén és a kerthelyiségben működik a vendéglő, míg az emeleten, a tetőtérben a panzió szobái találhatóak. A vendéglő ottjártunkkor folyamatosan elég nagy forgalmat bonyolított le, s ahogy hallottuk, a nyári időszakban hétvégente lakodalmaknak is helyet adnak.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 18.barátokkal járt itt
Kedves , barátságos hely. Az ételek inkább a klasszikus magyar konyha termékei. Fimomak, szépen díszítettek. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az adagok talán kicsit nagyok, persze erre a konyhára ez jellemző. Ki kell emeljem a rostonsült pisztrángot. Ropogós és fűszeres. Nagyon rég nem ettem ilyen finomat. A hideg paradicsomleves nagyon jó ötlet a kánikulában.