Hotel Bodrog Wellness Sárospatak ★★★★

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak
Hotel Bodrog Wellness SárospatakHotel Bodrog Wellness Sárospatak
Hotel Bodrog Wellness SárospatakHotel Bodrog Wellness Sárospatak

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak bemutatkozása

A Hotel Bodrog&Wellness Elix Spa a Zempléni-hegység lábánál, Sárospatak történelmi központjában fekszik. A szálloda nagy wellness részleggel, fedett medencével és fitnessteremmel rendelkezik

Hotel Hunor Sátoraljaújhely - Senior csomag
2024.12.15-ig
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Hotel Bodrog Wellness Sárospatak vélemények

Kiváló 2023. október 16.a párjával járt itt
Nagyon jó hely csak ajánlani tudom kifogástalan étel választék,minden közel van szinte a centrumban vagyunk,nem bántuk,hogy ide jöttünk csak jót tudok mondani látnivaló is van
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. október 4.a párjával járt itt
Az országnak erre a részére mindig szívesen visszajövünk, kirándulásra tökéletes, nagyon szép vidék, a várost pedig nagyon szeretjük. Kedves emberekkel találkoztunk mindig, ezért is választottuk ismét egy kikapcsolódás erejéig. Hotelben a lányomék már jártak, Ők ajánlották, mert meg voltak vele elégedve.
Kiváló 2023. október 3.a párjával járt itt
AZ ország egyik legtöbb élményt nyújtó vidékének szívében található ez a hotel. A környékben rengeteg a látnivaló, túrázási lehetőség. Ez a hotel kiválóan alkalmas arra, hogy egy aktív nap után az ember kényelmesen kipihenje magát. A wellness kicsi, de igényes. A svédasztalos választék bőséges és nagyon ízletes.
Hotel Bodrog Wellness Sárospatak - Külső kép
Kiváló 2023. május 22.a párjával járt itt
A város szívében lévő szálloda, jól megközelíthető a szállodát jelző táblák hiánya ellenére. A szobák kényelmesek, tágasak csak a fürdőt méretezték el. (túl kicsi még a szokásosnál is) A személyzet segítőkész, udvarias különösen az éttermi dolgozók. Az ételek finomak és változatosak.
Hotel Bodrog Wellness Sárospatak - Külső képHotel Bodrog Wellness Sárospatak - Külső képHotel Bodrog Wellness Sárospatak - Egyéb
Kiváló 2023. április 15.a párjával járt itt
Maga a Hotel az kiváló szép exkluzív és tiszta tágas kényelmes .A személyzet nagyon kedves,az étteremben is nagyon nagyon kedvesek,segítőkész közvetlen,aranyos emberek.Gratulálunk két tulajnak, apa, fiának amit el értek .
2022. november 26.a párjával járt itt
2022. novemberében voltunk feleségemmel a 205-ös , prémium szobában ! A szálló szépen felújított, város központú szálloda ! Kedves, szolgálatkész személyzet, elfogadható ételek és tisztaság. Ami gond az a szobához tartozó, rettenetesen kicsi fürdőszoba ! Kár, hogy felújításnál a szoba területének terhére nem nagyobbították meg !
Kiváló 2022. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
A 4 csillag egyáltalán nem túlzás: a személyzet kedves, a szálloda tiszta, jól felszerelt. A képek tökéletesen visszaadják milyen hely! A svédasztalos vacsora és reggeli fantasztikus, óriási választékkal, kedves kiszolgálással (még azt is megkérdezték tegyenek-e citromot a vízbe, szódába), finom ízekkel. Minden este volt húsmentes fogás.
Hotel Bodrog Wellness Sárospatak - KörnyékHotel Bodrog Wellness Sárospatak - KörnyékHotel Bodrog Wellness Sárospatak - Környék
2021. november 23.a párjával járt itt
Egykori szocreál szálloda erőteljes ráncfelvarrás után. A maximálisat hozták ki a felújításból, jól is sikerült. A szoba meglepően tágas, az ágy kifogástalan, nem gödrös, kényelmes. Még ruhaszárító is van ( nem gagyi Vileda ) . Egyetlen kifogás a szobával kapcsolatban a fürdőszobának titulált luk.
Átlagos 2021. november 10.a párjával járt itt
Tisztázzuk: ez egy jó szálloda. Gyönyörűen felújították belülről: a szobák, a wellness részleg, a lobby mind nagyon tetszenek. Amit lehet, design-ban kihoztak az épületből. Amiért nem adtam több pontot, az elsősorban az étterem: ez nem 4*-os színvonal, amit reggeliként kínálnak. Semmi nem rossz, de nem is jó, olyan átlagos.
Kiváló 2020. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Aug. végén töltöttünk 5 napot a megújult hotelben. Dízájnra nagyon tetszik minden ami felújításra került, az étterem része a színvilággal, kényelmes székekkel, barátságos személyzettel, továbbá a wellnes rész igazán hangulatos lett a sok növénnyel, esti kivilágítással.