Kert Panzió Sárospatak

Kert Panzió Sárospatak
Kert Panzió SárospatakKert Panzió Sárospatak
Kert Panzió SárospatakKert Panzió Sárospatak

Kert Panzió Sárospatak bemutatkozása

A panzió a város központjában, a történelmi nevezetességek közelében található. Földszintes, parkosított udvarral körülhatárolt, csendes szálláshely. Megfelelő kiindulópontot jelent a város és a régió felfedezéséhez. Rendelkezik egy önellátó konyhával, bográcsozási, szalonnasütési lehetőséggel.

5Szolgáltatás
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Kert Panzió Sárospatak vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 63 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 29.a párjával járt itt
Remek három napot töltöttünk el párommal a panzióban. Csak pozitív tapasztalataink vannak. A szállásadó és családtagjai kedvesek, segítőkészek. A panzió a belvárosban található, mégis csendes. Minden látványosság, bolt, étterem szó szerint pár perc sétára van csak. Az udvar szép, rendezett rengeteg virág és növény található rajta.
Kert Panzió Sárospatak - SzobákKert Panzió Sárospatak - SzobákKert Panzió Sárospatak - SzobákKert Panzió Sárospatak - Medence/kertKert Panzió Sárospatak - Medence/kertKert Panzió Sárospatak - Medence/kertKert Panzió Sárospatak - Külső képKert Panzió Sárospatak - Külső képKert Panzió Sárospatak - Belső
Kiváló 2014. augusztus 27.családjával járt itt
Augusztus 25-27 ig vettük igénybe a panzió szolgáltatását. Maximálisan meg voltunk elégedve vele. Szép tágas és tiszta szoba fogadott. Az ágy kényelmes volt. A fürdő tiszta volt. A konyhája jól felszerelt,minden meg volt ami kell. A tulajdonos kedvesen és udvariasan fogadott bennünket. Programokat ajánlott mit érdemes megnézni,hová érdemes elmenni.