Tengerszem Üdülőpark & Camping Sárospatak

2024.12.15-ig
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Tengerszem Üdülőpark & Camping Sárospatak vélemények

Szörnyű 2021. augusztus 1.gyerekekkel járt itt
A gyengén felszerelt házikót választottuk,mert ott a ház előtt lehet az autóval parkólni. Valóban fapados,minimálisan felszerelt,de annyira nem foglalkoztunk vele,hisz többségében csak zuhanyzásra és alvásra használtuk. . . s itt volt a gond! ! ! Első döbbenetre elvolt dugulva a lefolyó a zuhanyban. . .
Kiváló 2019. május 24.csoporttal járt itt
Huszonfős csoporttal voltam, költségkímélésből a "legfapadosabb" faházakat (amiben csak ágyak meg székek vannak) kértük, meglepetésünkre az olcsóbb árért is sokkal komfortosabbakat, fütéssel, kis konyhával, fürdővel kaptunk mert az olcsókat éppen átalakítani tervezik és talán még nem készültek el vele. Kellemes "meglepetés" volt.
2016. október 14.csoporttal járt itt
Főszezonon kívül érkeztünk, ilyenkor sajnos elég kihalt a környék. Az előzetesen lefoglalt házakat egy kis félreértés miatt kiadták egy másik csoportnak, de teljesen korrekt módon mi magasabb komfort fokozatúakat kaptunk. Így a szállás várakozáson felüli volt, tiszta és kényelmes.
2016. szeptember 30.csoporttal járt itt
Az országot járva most jutottunk el ide először. Több mint száz gombász társammal laktuk be ezt a csendes helyen lévő tábort. Sajnos szárazság fogadott minket, de még így is négyszáz feletti fajszámmal jöttek elénk a gombák. Mi lett volna ha. . . . . . . . . . . . . , ezt majd a következő alkalommal fogjuk megtapasztalni.
2015. július 7.gyerekekkel járt itt
Július eleji forró napokon voltunk ezen a kis helyen. A szuperior faházakban 2 család kényelmesen elfér. A konyha minimál stílusban felszerelt,de célnak megfelelt. A házak nem melegedtek fel a nagy melegben,kellemesen lehetett bennük pihenni. Az üdülőparkban nagyon kellemes volt a medence,mindig tisztán tartották,lehetett teniszezni,focizni stb.