Vár Panzió Sárospatak

Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó - Legjobb ár fürdőbelépővel
Legjobb ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Vár Panzió Sárospatak vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. február 6.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk itt egy kellemes estét a Kék Túránk keleti szektorának befejezéseként. Úgy döntöttünk hogy Hollóháza után, ide jövünk, és másnap megnézzük a Várat. Elég messze van a lakhelyünktől, és már régen terveztük ezt a kirándulást. Nagyon jól választottunk a szálláshelyet illetően, és az étterem kapcsán is.
Vár Panzió Sárospatak - KörnyékVár Panzió Sárospatak - Külső kép
Kiváló 2014. március 24.a párjával járt itt
Férjemmel kettesben töltöttünk el néhány napot Sárospatakon. Gyerekkorom óta nem jártam ebben a gyönyörű kisvárosban, sajnos nagyon messze van tőlünk. A kedvező ár miatt estt választásunk erre a panzióra, amely a Bodrog folyó partján egy csendes utcában helyezkedik el. A földszinten az étterem található, a szobák az emeleti tetőtérben helyzkednek el.
Vár Panzió Sárospatak - Külső képVár Panzió Sárospatak - SzobákVár Panzió Sárospatak - SzobákVár Panzió Sárospatak - SzobákVár Panzió Sárospatak - EgyébVár Panzió Sárospatak - SzobákVár Panzió Sárospatak - SzobákVár Panzió Sárospatak - SzobákVár Panzió Sárospatak - SzobákVár Panzió Sárospatak - SzobákVár Panzió Sárospatak - KörnyékVár Panzió Sárospatak - Külső képVár Panzió Sárospatak - Külső képVár Panzió Sárospatak - KörnyékVár Panzió Sárospatak - Egyéb