Banya Tanya Sárvár

2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Banya Tanya Sárvár vélemények

Kiváló 2022. augusztus 15.egyedül járt itt
Ha Srvron jársz,ne hagyd ki.Kedves személyzet,finom ételek,kiváló muzsika.A családbarát étterem a város szívében.
Gyenge 2022. július 27.családjával járt itt
Ár érték arányban drága. Kiszolgálás gyenge. A kért étel nem volt jól elkészítve. Pizza oda égetve...
Átlagos 2021. október 20.gyerekekkel járt itt
Sajnos szombat este tévedtünk arra mikor enni szerettünk volna és rengeteg ember volt. A pincérek nem voltak túl segítőkészek. 8-an voltunk és nem tudtunk leülni mivel a 2db 6-os asztalnál is 2-2 fő ült így vártunk legalább egy órát. A pizzák nagyon finomak de a kiszolgálás nem volt jó.
2021. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Vasárnap délre lefoglalt asztalunkhoz érkeztünk, ahol kedvesen fogadtak. A két terasz mindegyike tele volt vendéggel. Lendületesen, rutinosan szolgáltak ki mindenkit. A választott ételek szépen tálaltak, ízletesek, a gyerek és a felnőtt adagok kielégitőek. A fizetésre sem kellett várni, korrekt számlát kaptunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 121 feltöltött kép
Kiváló 2020. október 4.barátokkal járt itt
Visszatérő vendégként jártunk az étteremben. Kellemes, hangulatos a belső tér. A felszolgálók udvariasan, az előírásnak megfelelően, maszkban fogadtak bennünket. A bejáratnál volt kézfertőtlenítési lehetőség is. A pizzánk viszonylag hamar elkészült. Finom volt, mint mindig.
Kiváló 2019. május 13.a párjával járt itt
Öt napot töltöttünk Sárváron! Feltöltödni mentünk amihez szükséges a finom falatok amit itt mindig megkapunk! Első napi ebédünket itt fogyasztottuk el ami izletes és bőséges volt! A felszolgáló kedves gyors!
Pár éve jártunk már itt akkor is elégedetten távoztunk! Még visszatérünk!
Ami még nagyon megnyerte a tetszésemet, hogy kutyával is belehet menni!
2018. december 10.egyedül járt itt
Most éppen nem volt asztaltársaságom, mikor kiküldetési napon rohanva étkeztem egyok kedvenc sárvári helyemen. Természetesen most is megvizslattam a neten fellelhető étlapjukat. Habár kissé furcsa a weblapjuk kezelése, azért sikerült előre kiválasztani Szárnyas gyros tál tzazikivel és hasábburgonyával nevű ételt. Finom volt.
Banya Tanya Sárvár - Étel/italBanya Tanya Sárvár - Külső kép
Kiváló 2018. augusztus 27.a párjával járt itt
2018 augusztus 21.-én betértünk párommal vacsorázni.Gyönyörű környezet patakpart mosolygós pincérek.Finom ètelek.Bàr az ételre vàrni kelett de ez cseppett se volt próbléma nyaraltunk.Ajànlom mindenkinek aki jó helyen finomat enne!
Szörnyű 2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Sajnos csak negatív élményről tudok beszámolni. Először a felszolgálásról: a pincér miután hozta az étlapot, rögtön megkérdeztem kaphatnánk-e limonádét mivel nagyon szomjasak voltunk, de a válasz félig elmenőben hátra szólva jött, hogy igen, mindez sietve távozás közben. Tehát nem tudtam italt rendelni mindaddig amig kb.
Gyenge 2018. február 17.a párjával járt itt
A felszolgáló kedves, viszont az ételek íztelenek. Sőt egy levesre és egy pizzára több mint egy órát kellett várni. Csalódás volt számunkra a hely.