Street Kitchen Sárvár

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Street Kitchen Sárvár vélemények

Szörnyű 2022. december 23.családjával járt itt
Lenyúzás karácsonykor! Erősen kifogásolható számlát kaptunk. A 8 éves gyermek számára kért egy szelet rántott hús köret nélkül 4000 Ft.... (az étlapon a Milánói sértésborda 4100...) mi lett volna ha két szelet húst kérünk neki?! 8000...? Lehúzás [moderálva - a szerk.] közvetlenül a fürdő mellet. Poor.
Gyenge 2021. november 22.a párjával járt itt
Előre kinéztük a helyet , mert tesztett az étlap meg a kinézete is. Sajnos csalódva és kicsit dühösen távoztunk. Chef ajánlatából választottunk ételt, amiből a pároméról lemaradt a pirított hagyma köret. Jeleztük a felszolgálónak, aki kedvesen elnézést is kért miatta és kihozott egy határesetes odaégett kis halom hagymát.
Szörnyű 2020. augusztus 10.családjával járt itt
A Street Kitchen Sárváron kifejezetten frekventált helyen található, a fürdő mellett. A terasz kellemes, az ételek elfogadhatóak, de semmi különös. A kiszolgálás borzalmas. Öt percet álltunk a bejáratnál, hátha valaki beinvitál és mutat nekünk egy asztalt. Nem jött senki, így magunknak kellett vadásznunk egy asztalt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2020. május 9.gyerekekkel járt itt
Remek hely! Nagyon finom a hamburgerük. Limonádét ittunk, több fajtát, mind jó volt. Hatalmasak az adagok, az ár-érték arány is rendben van. Választék is akad bőven. (A presszó kávé isteni). A kiszolgálás kedves és gyors. Talán csak a mellékhelyiséggel volt némi probléma, lehetne tisztább. . . Fizetni lehet Szépkártyával is.
2019. július 27.gyerekekkel járt itt
Másodjára térünk be az étteremben.... Már voltunk egyszer akkor nem voltunk lenyűgözöve. Mivel nem volt más így muszály volt.
Kellemesen csalódtunk, az ételek minősége és a kiszolgálás mennyit javult. Bátran betérünk ha erre járunk legközelebb!
Kiváló 2018. június 3.a párjával járt itt
Hangulatos kis étterem, igazi street food jelleggel. Nagyon kedves volt a kiszolgálás, még akkor is amikor zárás előtt 1 órával értünk oda. Nagyon finomak a hambik, házi húspogácsából készülnek, nagyon barátságos áron. Kétszer is megfordultunk ott a nyaralás során és mindkét alkalommal finomakat ettünk, ittunk. Aki arra jár mindenképp nézzen be, megéri :)