Thermal Étterem Sárvár Sárvár

2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Thermal Étterem Sárvár Sárvár vélemények

Kiváló 2024. január 4.gyerekekkel járt itt
Ajánlom másoknak is finom ételek kedves személyzet máskor is vissza fogunk menni nem kellett sokat várni a kiválasztott ételre próbáltak a kedvembe járni csak ajánlani tudom !!!!! Köszönöm !!!
Szörnyű 2023. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Ha finoman fogalmazok, akkor azt mondom gyenge menzás kaja, magas áron! Ha őszintén fogalmazok, akkor azt mondom íztelen, semmitérő adagok, pofátlan áron! A kiszolgálás: az 5-6 alkalmazottból találtam egy kedves ,segítőkészet, a többi, mint a lópokróc! Mivel a pl a hasáb és a rántottak íztelenek, az eüber javítaná egy kicsit sóval, de azt egyik asztalon sem talál, de máshol sem!
Ezüst fokozatú értékelő
2020. augusztus 13.gyerekekkel járt itt
Nem a legjobb étterem Sárváron. Egyetlen előnye, hogy a főépületben található.Az adagok eléggé nagyok.
A minőséghez képest túl drága.
2019. július 27.gyerekekkel járt itt
Strandolás közben a gyerek éhes lett.. Kerestünk egy éttermet....lakomára találtuk! Bőséges választék... A mennyiség megdöbbentő, az minősége is pazar! Minden strandon ilyennek kellene lennie.
Szörnyű 2018. november 2.gyerekekkel járt itt
Húsz éve látogatjuk családunkkal a fürdőt. Téli időszakban az étterem monopolhelyzetben van, évről évre romlik a minősége. Utoljára langyos ételt kaptunk, a kiszolgálás udvariatlan volt. Paradicsom leves helyett paradicsommártást kaptunk. Kérdésünkre azt mondták, hogy paradicsom krémleves amit eszünk.
Thermal Étterem Sárvár Sárvár - Étel/ital
Szörnyű 2018. január 13.családjával járt itt
Lassan 10 éve rendszeresen látogatjuk a fürdőhelyet de még nem sikerült kifogástalan állagú ételt kapnunk, az ízek pedig kritikán aluliak pedig az árak jó minőségű helyet sugallnak. Méz-édes paradicsomszószban állott fűszertelen gombóc mellé hagymás burgonya csapta szét az étvágyam legutóbb.
Szörnyű 2017. április 8.a párjával járt itt
Langymeleg, kissé rágós, de legalább ízetlen étel horror áron. Egy harmadosztalyú menza minőség. Az üzemeltető szegyelhetne magát, de gondolom csak röhög a markába.
2017. január 28.a párjával járt itt
Bőséges, sokféle választék, zöldséges, fitness, gyerek, gyümölcs ételek és édesség közül reggeltől este 8-ig nyitva tartó étteremben lehet választani. Az étterem tiszta, a fürdő területéről és az utcáról is látogatható. A két terület elválasztva. Akár fürdőköpenyben is le lehet ülni ebédelni, vagy vacsorázni, nem fázik meg az ember télen sem. Jól fűtött helyiség.
Átlagos 2016. szeptember 21.a párjával járt itt
Lehúzom a helyet akárhogy is nézzük. Címszavakban zsúfolt, sorbanállós, koszos, sötét, drága. Téli időszakban ráadásul monopol helyzetben van, hiszen nincsenek nyitva a kinti büfék. Alig találunk asztalt, koszosak az evőeszközök és bizony gusztustalan megfogni a tálcát. Az árak pedig olyan magasak, hogy ennyiért akár egy jó helyen is ehetne az ember.
Thermal Étterem Sárvár Sárvár - Külső képThermal Étterem Sárvár Sárvár - Külső képThermal Étterem Sárvár Sárvár - Étel/italThermal Étterem Sárvár Sárvár - Étel/italThermal Étterem Sárvár Sárvár - BelsőThermal Étterem Sárvár Sárvár - BelsőThermal Étterem Sárvár Sárvár - Étel/ital
Szörnyű 2016. április 4.barátokkal járt itt
Sokadik, de az utolsó csalódásom volt az egységben. Többet itt egy fillért nem fogok hagyni! Egy gyönyörű fürdő éttermétől az ember sokkal többet várna, pedig az első benyomás nagyon pozitív amikor az ember beteszi ide a lábát. A személyzet öltözete, kedvessége a kihelyezett táblák mind arra utalnak, hogy itt nagyon odafigyelnek mindenre.