Ensana Thermal Sárvár Sárvár

Ensana Thermal Sárvár Sárvár
Ensana Thermal Sárvár SárvárEnsana Thermal Sárvár Sárvár
Ensana Thermal Sárvár SárvárEnsana Thermal Sárvár Sárvár

Az Ensana Thermal Sárvár legnépszerűbb csomagjai

Ensana Thermal Sárvár Sárvár - Wellness élmények előfoglalással (min. 2 éj)
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - Wellness élmények (1 éjtől)
Wellness élmények (1 éjtől)
45.000 Ft / 2 fő / éj-től bőv. félpanzióval
2024.11.02-ig
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - Wellness Neked (min. 4 éj)
Wellness Neked
2024.10.01-ig
Ensana Thermal Sárvár Sárvár - Húsvét előfoglalási árral (min. 3 éj)
Húsvét előfoglalási árral
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Ensana Thermal Sárvár Sárvár vélemények

Kiváló 2024. március 11.a párjával járt itt
A szolgáltatás színvonala teljesen megfelel az árazásnak. Mindenképpen szeretném kiemelni az étkezéseket, azon is belül a cukrász termékeket, amelyek magasan átlagon felüli szintet képviseltek.
2024. március 7.barátokkal járt itt
Március 5. -én a leves ebédnél kértem még málnakrém levest , ha lehet nagyobb adagot mint ami jár , szülinapom révén kaptam egy hatalmas adagot , ami nagyon kedves gesztus volt. A wellness részlegben hűvös volt a víz , az élmény elemek ritkán és egyszerre működtek. Így másnap átmentünk inkább a gyógyfürdőbe.
Kiváló 2024. március 4.a párjával járt itt
Az épület elhelyezkedése és megközelítése tökéletesen kialakított, a parkolás könnyen megoldható és biztonságos. A szálloda belső terei, szobái nagyon szépen rendben tartottak és tiszták, kényelmesek, a rendeltetésüknek megfelelő eszközökkel felszereltek.
Kiváló 2024. február 20.a párjával járt itt
Ami tetszett: választékos, finom ételek, a wellness, a tisztaság, a kedves, udvarias recepciósok és szobaasszonyok. Ami nem tetszett: a gyenge wifi, a kedvenc hírműsorom hiánya (ATV) nem értem miért kell a szállodákban a hírcsatornákat kódolni. És ami nagyon nem tetszett: a 2.
2024. február 11.a párjával járt itt
A szálloda kiváló helyen van az arborétum közvetlen szomszédságában, szoba tiszta, az ágy kicsit kényelmetlen. Az ételek kiválóak, bőséges választék. A személyzet kedves, segítőkész. Egyedül csak a wellness részlegben tapasztaltam hiányosságot, kicsit hideg volt a víz és egy talpalatnyi hely sem volt, ennek ellenére az élmény elemeket óránként indították.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
2024. február 8.barátokkal járt itt
Jó a szálloda elhelyezkedése: a városközpontban, az arborétum mellett. A szállás/szobák kényelmesek, mindennel felszereltek, csendesek, ahol igazán lehet pihenni. Csodálatos a kilátás az arborétumra. Az étterem dolgozóinak és a szakácsok munkájának is jár az elismerés, változatos és ízletes ételeket tálaltak.
2024. február 8.a párjával járt itt
A szálloda retró stílusú, ami nem baj, de 15 éve jártunk ott és nem változott semmi. A medencékben végig lehetnének ülőpadok, mert a vendégek figyelték hogy mikor szabadul fel egy hely. Sajnos a szaunákat nem tudtuk igénybe venni (pedig benne volt az árban) mert csak fürdőruha nélkül használható és néhányan még a lepedőt sem terítették magukra.
Kiváló 2024. február 5.a párjával járt itt
Ajánlani tudom minden korosztálynak. Nagyon jó helyen van szálloda, közel a központhoz és közvetlen kapcsolat a Sárvári arborétummal. A wellness kifogástalan, Mi februárban voltunk és a szabadban lévő úszómedencét is tudtuk használni. A szálloda konyhája kifogástalan, a személyzet készséges.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!
2024. január 29.a párjával járt itt
A recepciónál lévö hölgyek és úr nagyon kedvesek voltak. A check in gyorsan müködött. A szoba tiszta volt és még fürdököppeny is volt a szobában. Hütö, safe és tv is található a szobában. Az ételek nagyon jók voltak. A pincérek nagyon kedvesek. A wellness részleg (medencék) nagyon jók voltak. A melegvizes (36°) medence volt a kedvencem. Ami nem tetszett annyira, hogy a szaunákat csak meztelenül lehetet használni.
Kiváló 2024. január 27.a párjával járt itt
Látványos és könnyen megközelíthető szoba elrendezés az épületben. A szoba jól felszerelt és tágas, íróasztal, pakoló rekesz, hűtő és még fotelok hozzá kerek asztallal . Kiváló a termál víz és a medencék megfelelően nagyok. Az étkezés nagyon jól van megoldva, pedig telt ház volt. A választék és a minőség nagyon jó.
Ensana Thermal Sárvár Sárvár a térképen
9600 SárvárRákóczi u.1.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyógymedence • sóbarlang • aromakabin • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Sorompóval zárt parkoló, kamerával felügyelt: 1800 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó