Hotel Bassiana Sárvár ★★★★

Hotel Bassiana Sárvár
Hotel Bassiana SárvárHotel Bassiana Sárvár
Hotel Bassiana SárvárHotel Bassiana Sárvár

Hotel Bassiana Sárvár bemutatkozása

Sárvár szívében a Gyógy- és Wellnessfürdőtől 700 méterre található a négycsillagos Hotel Bassiana, mely vendégeinek közvetlen, ingyenes átjárást biztosít a több, mint kilenc hektáros egykori bajor királyi kertbe.

A Hotel Bassiana legnépszerűbb csomagjai

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Hotel Bassiana Sárvár - Pünkösd (min. 1 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Bassiana Sárvár vélemények

2018. április 5.a párjával járt itt
A hotel szép és tiszta, A hátsó balkonos rész csendes és " csupa " madárcsicsergés az arborétum miatt. Ennek örültünk. A személyzet átlagosnak mondható, találkoztam már szállodában kedvesebbekkel is. Az oldalon keresztül foglaltam le 2 éjszakát, svédasztalos félpanziós ellátással. Vissza igazolást erről meg is kaptam.
Kiváló 2018. március 26.a párjával járt itt
Kedves, udvarias recepciós, az étterem személyzete is segítőkész, udvarias, kedves. Kellemes hangulatú a szoba. A fűtés szabályozható volt, ami most nagyon jól jött, mivel éjjel szükség volt rá, de napközben lejjebb lehetett tekerni.
Az ételek ízletesek, változatosak, és hatalmas adagok.
Csak ajánlani tudom.
Kiváló 2017. november 22.a párjával járt itt
Nagyon kellemes,csendes kis hotel!Tisztaság volt jellemző mindenre!Udvarias a személyzet!Finoman főznek,bőséges az adag!Amit hiányoltaannak ellenére ,hogy elmondtuk soha nem jártunk Sárváron semmilyen tájékoztatást nem kaptunk hova érdemes menni,vagy mi merre van!Összességében elégedettek voltunk!
Kiváló 2017. november 5.a párjával járt itt
Egy kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. A szoba tágas, kényelmes és tiszta volt. A recepciós hölgyek kedvesek, barátságosak, segítőkészek. A wellness rész lehetne nagyobb is, bár mi nem panaszkodhatunk; amikor odamentünk, volt hely a jakuzziban és a szaunában is. Nyáron biztosan még jobb a helyzet, mikor a kültéri medence is üzemel.
Kiváló 2017. szeptember 13.a párjával járt itt
Visszatérő vendégként újabb remek öt napot töltöttünk a Bassianaban.Mindennel
nagyon megvoltunk elégedve.Most sem kellett csalódnunk a hotelben és a szolgáltatásaiban.Összességében mindenkinek csak ajánlani tudom,ha egy kellemes hetet,
vagy hétvégét szeretne pihenéssel eltölteni szép nyugodt csendes környezetben.
Kiváló 2017. szeptember 9.gyerekekkel járt itt
nagyon meg voltunk elégedve, a szalloda szep, az etterem kivalo, az etelek finomak,a wellnesz reszleg pici, de mindig volt hely, ajanlani tudjuk. jol ereztük magunkat.
Kiváló 2017. augusztus 20.a párjával járt itt
Kellemes hetet töltöttünk a párommal a hotelban. Nekünk nagyon bejött kuponos rendszerű étkezés mert így nem voltunk konkrét időhöz kötve az étkezéssel. A kaja bőséges és nagyon finom volt. Változatosan tudtunk enni egy héten keresztül. A szobánk az udvarra nézet csendes és hűvös volt még akkor is mikor nem ment a légkondi.
Kiváló 2017. június 9.a párjával járt itt
2017. június elején jártunk itt párommal,3 nap 2 éjszakát töltöttünk el a Hotel Bassiana-ban félpanziós ellátással,wellness használattal. Mindennel tökéletesen megvoltunk elégedve,kivéve az időjárással,ugyanis a kültéri medencét csak érkezésünk napján tudtuk igénybe venni,mert nem volt túl kellemes a 23 fokos hőmérséklet és a fátyolfelhős égbolt,a következő napon hozzá.
Kiváló 2017. június 2.gyerekekkel járt itt
3 nap 2 éjszakát töltöttünk el a hotelben a férjemmel és 7 éves kisfiunkkal. Mindennel meg voltunk elégedve, a személyzet figyelmes, kedves, az étterem hangulatos, a kiszolgálás tökéletes. Mindenhol tisztaság, az étteremben a hotel területén és a szobában is. Az ételek nagyon ízletesek, a svédasztalos reggeli is választékos.
Kiváló 2017. február 2.a párjával járt itt
A párommal 3 napot töltöttünk a hotelben. Mindennel teljesen meg voltunk elégedve. A hotelben található étterem tökéletesen ki van alakítva. Reggeli bő választékú, mindketten találtunk számunkra megfelelő ételt, a vacsora rendkívül ízletes volt, nagy adagban kimérve.
Hotel Bassiana Sárvár a térképen
9600 SárvárVárkerület 29.
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• OTP SZÉP kártya • MBH SZÉP kártya
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • étterem