Hotel Viktória Sárvár ★★★

Hotel Viktória Sárvár
Hotel Viktória SárvárHotel Viktória Sárvár
Hotel Viktória SárvárHotel Viktória Sárvár

Hotel Viktória Sárvár bemutatkozása

2004 októberében Sárváron, Magyarország egyik népszerű fürdőhelyén nyílt meg az új három csillagos Hotel Viktória Sárvár. A hotel a város központjában fekszik közvetlen az arborétum közvetlen szomszédságában csendes, nyugodt környezetben. A szálloda vendégeinek lehetősége nyíllik a tíz hektáros természetvédelmi park díjmentes megtekintésére.

A Hotel Viktória legnépszerűbb csomagjai

Hotel Viktória Sárvár - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
2025.03.28-ig
Hotel Viktória Sárvár - Húsvét (min. 1 éj)
Húsvét
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Hotel Viktória Sárvár vélemények

Kiváló 2023. július 10.a párjával járt itt
A szoba szép, új, tiszta. Tetszett, hogy hajszárító is van, és nem kellett külön kérni a recepción. Az is jó volt, hogy a szobának van kis erkélye, igaz udvarra néző, de ez nem zavart, kicsit ki lehetett menni. A reggeli finom volt és szerintem mindenki megtalálta, amit szeretett. Ha elfogyott valami, és jeleztük, mindjárt feltöltötték.
Szörnyű 2022. február 14.barátokkal járt itt
Kevés étel választék, nem túl friss svédasztalos reggelik, valamint ehetetlen étel ajánlatok.
Kevés szórakozási lehetőség, hideg jakuzzi, lejárt szavatosságú italok a minibárban. Kihasználhatatlan Fitness & wellnes részleg. A fogalalásba beketartozott a só kabin használata, amelyhez kártyát nem adtak, így nem lehetett használni. A masszőr régóta beteg, helyettese nem volt.
Hotel Viktória válasza
Kedves Dávid! Köszönjük értékelését és észrevételeit! Sajnálttal olvastuk, hogy Hotelünk nem nyerte el a tetszését! Ettől eltekintve néhány észrevételével nem értünk egyet! A sókamra használtát a recepción előre kell jelezni, ebben az esetben tudjuk csak kiadni a használathoz szükséges kártyát Vendégeink részére!
2022. február 15., Simon Szilárd, Hotel Viktória
Kiváló 2019. július 29.a párjával járt itt
A város közepén található, gyönyörű előtte a szökőkút.
Könnyű a megközelítése.
A személyzet kedves, segítőkész. A szoba tiszta, kulturált.
Bátran ajánlom mindenkinek.
Kedves Gyöngyvér!
Kedves Pál,
Köszönjük szépen hogy elmondta nekünk értékelését.. Öröm hallani, hogy meg volt elégedve szállodánkkal. Köszönjük, hogy kiemelte a készséges személyzetet, valamint a kényelmes szobát. Megtiszteltetés lenne viszont látni Önt!
Üdvözlettel:Szabóné Simon Andrea
2020. február 18., Simon Andrea, Hotel Viktória
Átlagos 2019. július 6.a párjával járt itt
A Viktória Hotel központi helyen található , egy szép téren . A fogadtatás nagyon kedves volt és gyorsan megkaptuk a szobánkat . Még választhattunk is két szoba közül . A szoba tágas és erkélyes volt , a tisztaság makulátlan . Minden nap volt egy kis takarítás , pohár mosás . Ami negatív , hogy csak a manzárt szobákban volt légkondi , az erkélyesekben nem .
Hotel Viktória válasza
Köszönjük szépen értékelését. Öröm hallani, hogy meg volt elégedve szállodánkkal. Köszönjük, hogy kiemelte a készséges személyzetet, valamint a kényelmes szobát és környezetet . Sajnáljuk hogy ételválasztékunk nem nyerte el a tetszését. Bízunk benne ,hogy ennek ellenére hamarosan viszontláthatjuk majd Önöket.
2020. február 18., Simon Andrea, Hotel Viktória
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
2019. március 9.a párjával járt itt
A szálloda a fürdőtől elég messze található, oda érdemesebb autóval menni, viszont a közelben található egy gyönyörű arborétum, ahol nagyokat lehet sétálni, és nincs messze az érdekes Nádasdy-vár sem. A szálloda berendezése megfelel a 3 csillagos minősítésnek, a félpanziós ellátás is ennek megfelelő.
Hotel Viktória Sárvár - Külső képHotel Viktória Sárvár - EgyébHotel Viktória Sárvár - KörnyékHotel Viktória Sárvár - KörnyékHotel Viktória Sárvár - Környék
2019. január 4.gyerekekkel járt itt
A szilveszteri csomag keretében szálltunk meg a Viktóriában nekünk tökéletesen megfelelt a 2 légterű szoba, minden szükséges eszköz a rendelkezésünkre állt, a reggeli ízletes és elegendő volt, a szilveszteri vacsora is finom volt az utána lévő retro disco is a mi izlésünket tükrözte máskor is visszajövünk és ajánlom mindenkinek
Átlagos 2019. január 2.a párjával járt itt
Központi helyen van, a személyzet kedves. Az ágy amit összetoltak szétcsúszik. Nem volt változatos a reggeli. Minden reggel tojást és sűlt szalonnát ettem. . Na meg mini sült virsli volt amit érdemes volt enni. A szilveszteri gála vacsora katasztrófa. . Sertés szüzérme rágós volt. . A pörköltben szálka volt. .
2018. augusztus 23.a párjával járt itt
Kellemes napokat töltöttünk el itt. A személyzet nagyon figyelmes,kedves segítőkész. Sajnálom hogy a wellness részleget nem tudtuk használni,mert mire a strandtól vissza értünk és végeztünk a vacsorával, bezárt. Lehet hogy legalább nyári szezonban ha legalább 10- ig nyitva lenne,többen használnák. A vacsora a közeli étteremben kellemes,és finom.
2018. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
A szállás elhelyezkedése remek, nincs túl messze a fürdő. Szemben van egy szökőkút ami igen népszerű a gyerekek körében.
A reggeli helyben volt, minden megtalálható amit az ember reggelizne. A vacsora a szomszéd étteremben kitűnő.
Egy negatívum a szoba ablakából a szomszéd ház teteje látszott, de mivel csak aludni voltunk a szálláson így ez sem volt igazán probléma.
Összeségében nagyon tetszett.
Hotel Viktória válasza
Köszönjük értékelését! Szeretettel várjuk Önöket legközelebb is!
Szívélyes üdvözlettel:
2018. augusztus 23., Simon Andrea, Hotel Viktória
Szörnyű 2018. május 2.a párjával járt itt
A szobában van légkondi, de a 35 fokban nem kaptunk távirányítót hozzá, mert nem készültek fel a nagy melegre. . . a reggeli silány, száraz, büdös. A szálloda vezetője egy igazi hárpia, aki a többi vendég előtt szidalmazza a vendégeket! Felháborító! ! ! ! ! A szállodához tartozó wellness feláras és igencsak szegényes.
Hotel Viktória Sárvár a térképen
9600 SárvárDeák F. u. 6.
• Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • infraszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • kávézó