Korona Szálló Sárvár

2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Korona Szálló Sárvár vélemények

Átlagos 2020. szeptember 1.családjával járt itt
A szálloda kívülről visszataszító, omladozik az utca felől. Az udvar gyomos igénytelen, mint ha szántóföldön lennénk! Ennek ellenére a saját belső udvaron parkolási díjat kell fizetni, amit nem jeleznek előre, ráadásul a környéken ingyen lehet parkolni, felháborító! Recepció gyakorlatilag nincs, telefonon elérhetetlenek.
2020. január 30.gyerekekkel járt itt
A szálloda szép, régi épület, nagy, kényelmes szobák, a fűtés jól működött. Az elhelyezkedése kiváló, közvetlenül a központ mellett helyezkedik el. A reggeli svédasztalos, nagy választékkal, még aznap is az volt, amikor egyedüli vendégek voltunk. A vacsora ízletes volt, sem a minőségre, sem a mennyiségre nem volt kifogásunk.
Gyenge 2019. december 1.a párjával járt itt
A valódi jó dolgok a részletek összességén múlnak. Az épület patinás. De ez még javításra is szorul,omladozó homlokzat. A szoba gipsy barokk berendezésű. A csillár fele díszei hiányoznak. A fürdőszobában egy billegő fésülködő asztal a polc. NINCS WCPAPÍR TARTÓ! ! ! ! Azért új a hajszárító, mert nincs konnektor a fürdőszobában.
Szörnyű 2019. október 14.a párjával járt itt
Érkezéskor jéghideg szoba. Kérdésünkre, hogy fűtés mikor lesz bizonytalan válasz. Több óra várakozás után nekünk kellett hősugárzót keresni, mert otthagytak minket szolgáltatás nyújtás nélkül. A vacsora kritikán aluli. Hideg, ízetlen moslék. Nem voltam hajlandó ott enni másnap. A reggelinél tányérokkal letakart felvágottak, másnapos péksütemény.
Szörnyű 2019. szeptember 28.gyerekekkel járt itt
2019 augusztus végén jártunk családosan a kísértet kastélyban. Szoba elhelyezkedése utcafronti-klima nélküli (hőhullám idején) csak nyitott ablaknál próbáltunk aludni-kis sikerrel, mivel a város teljes forgalma ezen a kanyargós útszakaszon dübörög. A bútorzat régi típusú ,naftalin szagú, piszkosak a polcok-nem mertünk kipakolni a bogarak miatt.
Kiváló 2019. szeptember 15.a párjával járt itt
Nagyon sok rossz lehuzó értékelés volt a helyről. Szerintem a hely tökéletes,a svéd asztalos reggelinél nagy a választék,a vacsoránál leves van és főétel ami finom,a szoba és a hely tiszta. Egyetlen ok ami miatt nem kap 5 csillagot az az hogy a főút mellett van és kicsit hangos a forgalom miatt de zárt ablaknál nem zavaró+a hely kivülről nem szép de belülről a szoba szerintem kárpotol. Én bármikor máskor is szivesen mennék.
Korona Szálló Sárvár - Szobák
Szörnyű 2019. augusztus 27.a párjával járt itt
2019. Augusztus végén lettünk volna a férjemmel 3 nap kettő éjszakát,de az első éjjel után hazajöttünk. Megérkezés után,azt hittem nem jól látok,csak reménykedtem,hogy nem az a hely az. DE az volt sajnos! ! ! Bementünk hát nagyon nem voltam elájulva. Omladozó fal,poros ablak amire írva és rajzolva volt. Vicc! !
Gyenge 2019. június 19.a párjával járt itt
2019. május végén 2 éjszakát voltunk a korona szállóban, ahol a sok kényelmetlenségen kivül, a szállóban felszolgált ételek, és a személyzet volt rémesebb. A személyzet arrogáns beszólásai, pl. ha jobbat akar enni, menjen a szomszédos szállodába, ott tizenkétezerért megteheti, és hasonló kelletlen beszólásaival megkeserítette ottani napjainkat.
Gyenge 2019. június 12.barátokkal járt itt
Má jus elején voltunk 2 éjszakát de elég is volt . A szállás elég gyenge csak az emeleten volt szoba, meleg víz nem volt . Nem sorolnám a hiányosságokat csak ha már rendbe hozták akkór kellene kiadni. Barátnők voltunk négyen 2szobában de mindkét szobában az ágy elég kényelmetlen. A szekrényekben fogas sem volt .
Gyenge 2019. május 8.a párjával járt itt
A héten szálltunk meg, emeleti szobát kaptunk, ahol nem volt melegvíz, nem volt ebben a hidegben fűtés csak egy hősugárzó. Egész éjszaka majd meg fagytunk. A kaja nem épp nevezhető félpanziónak. Ott melegítették mikróban. Törölköző foltos volt, szóltunk, de nem csináltak semmit sem.