Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár ★★★★

Sárvár és környéke
4,7
a 85 sárvári szállás közül
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár
Danubius Health Spa Resort Sárvár SárvárDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár bemutatkozása

A Danubius Thermal Hotel Sárvár mottója: A test és lélek megfiatalodásának forrása. A négycsillagos szálloda egy botanikus kert közepén helyezkedik el, ahol matuzsálemkorú fák árnyéka alatt pihenhetnek az ide látogatók. Kellemes kikapcsolódást és regenerálódást kínál a modern fürdőkomplexum, a gyógyászati központ, a családias légkör és a festői környezet.

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár vélemények

2013. augusztus 17.a párjával járt itt
Köszönöm a remek kikapcsolódást. Csendes, nyugodt, csodaszép környék. Az ételek és a kiszolgálás nagyon jó, a személyzet segítőkész, kedves. Tetszett a tágas park ami körül veszi a medencéket. Engem a méhek zavartak a napozásban, természetesen erről nem a szálloda tehet.
Kiváló 2013. augusztus 1.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben, az arborétum közepén helyezkedik el a szálloda. Kényelmes, tágas szobákkal, belső átriumos megoldással igazán kellemes kikapcsolódást nyújt, és a medencékről még nem is beszéltem. Bent két medence található, melyek közül az egyik termálvizes és kint is megtalálja mindenki a neki kellemes medencéket.
2013. július 29.gyerekekkel járt itt
Udvarias, segítőkész személyzet. Az étterem választéka kiváló, az ételek minősége remek. Minden nagyon finom. A frissen, helyben készített pék- sütemények mennyeiek (Pl. : kakaós csiga, magos kenyér, túrós táska - mazsolával és a tetején ananászkockával). A felszolgálók figyelmesek, humorosak, mindenkihez van kedves szavuk.
Kiváló 2013. július 23.gyerekekkel járt itt
Feleségemmel és 13 éves fiú unokámmal 5 napot,4 éjszakát töltöttünk a Danubius HR SPa 4 csillagos szállodában. A személyzet nagyon inteligens és udvarias, szerény,segítőkész. A szoba 3 főnek kicsit zsúfolt volt, a bútorzat egy kicsit elmaradt a négy csillagtól.
2013. július 22.a párjával járt itt
A szálloda egész személyzete nagyon kedves és udvarias volt, az ételek kíválóak és változatosak voltak. Amivel nem egészen voltunk megelégedve, az a hotel kissé kopottas berendezése,a hotel külső burkolatára és a kinti bazén körüli részre is ráférne a felújítás - modernizáció, ha már négy csillagos szálloda.
Kiváló 2013. július 21. járt itt
Másodszor voltunk huszonéves lányommal a hotelban. Mindkétszer imponáló volt a recepciós fiatalok udvariassága, segítőkészsége, kedvessége. Büszkék lehetnek rájuk. Az étteremben is a pincérek vidámak, humorosak, barátságosak. Minden munkatárs köszön, bármilyen területen dolgozik is. Elégedettek vagyunk a szolgáltatásokkal is, külön ajándék az arborétum.
Kiváló 2013. július 16.barátokkal járt itt
Az épület egy kicsit már öregecske, de az első szemrevételezés után a fogadtatás kedvessége mellett eltörpül az épület kinézete. Aztán minden nap van újabb kellemes meglepetés. A személyzet előzékenysége, a tisztaság, a környezet. Mind biztosíték, hogy jól érezzük magunkat. Több Danubius szállodában voltunk már de talán az étkezés itt a legjobb!
Kiváló 2013. július 16.a párjával járt itt
Nagyon kellemes pár napot töltöttünk Sárváron. A szálloda is jó volt, nagyon udvarias és kedves volt a személyzet, külön köszönet érte. A szálloda színvonala is kiváló volt, mi mindennel meg voltunk elégedve, pedig kritikusak vagyunk, hogy mit kapunk a pénzünkért. Nagyon kellemes volt az étterem, a pincérek, nagyon udvariasak voltak, segítőkészek.
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - KörnyékDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Külső képDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - KörnyékDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Környék
Kiváló 2013. július 5.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat.nem új építésű szálloda a szinvonal tökéletes.személyzet kedves,barátságos.Wellness teljesen megfelelt.Étterem tiszta a pincérek barátságosak.Nagyon nagy választék volt és ,minden nagyon finom.Nagyon finom sütemények voltak.Gyümölcsök frissek,változatossak.
Kiváló 2013. július 3.barátokkal járt itt
A hotel állapota épphogy csak súrolja a négy csillagot, ráférne egy kis építészeti felújítás,de remekül kompenzálják ezt a figyelmes vendégkiszolgálással. Rengeteg animációs programjuk van, és bár távolabb esik a gyógyfürdőtől, saját gyógyvizes medencével rendelkezik, ami nagyon szépen, gondosan rendben van tartva.