Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár ★★★★

Sárvár és környéke
4,7
a 85 sárvári szállás közül
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár
Danubius Health Spa Resort Sárvár SárvárDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár bemutatkozása

A Danubius Thermal Hotel Sárvár mottója: A test és lélek megfiatalodásának forrása. A négycsillagos szálloda egy botanikus kert közepén helyezkedik el, ahol matuzsálemkorú fák árnyéka alatt pihenhetnek az ide látogatók. Kellemes kikapcsolódást és regenerálódást kínál a modern fürdőkomplexum, a gyógyászati központ, a családias légkör és a festői környezet.

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár vélemények

Kiváló 2013. július 1. járt itt
Aki igazi pihenésre vágyik, csendes, ősfás környezetben, annak ajánlom ezt a Sárvár belvárosában található wellness szállodát. Szépen berendezett, erkélyes, ősfás parkra néző szobák, ingyenes parkolás a szálloda kertjében. Finom, frissen készített ételek a reggelinél, a vacsoránál, a déli leves ebéd is a félpanziós ellátás része.
Kiváló 2013. június 28.a párjával járt itt
A szálló régi építésű, de színvonalas. Fürdő nagy élményt adott. Szauna, gőzkabin, kényelmes. Meleg víz hatásos. Külső medence, napzó helyek nagy élményt adtak. Csodálatos a környezet.
Délidőben nagyon finom leveseket kaptunk, szolgáltatásként. Ételek szintén változatosak, és nagyon finomak. A legszebb élményt számunkra az arborétum nyújtotta!
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Környék
2013. június 25.a párjával járt itt
Nem tetszett az, hogy a napozóágyak piszkosak voltak, mármint a műanyag részét le kellett volna locsolni, mert régi szennyeződések voltak rajta, valamint a szombat esti vihart követően vasárnap a vendégeknek kellett leseperni az ágyakra hullott faleveleket. Ilyen színvonalú szállodában ilyesminek nem lenne szabad megtörténni.
2013. június 22.a párjával járt itt
A szálloda és az étterem minden alkalmazottját csak dícséret illeti, kedvesek, szolgálatkészek, intelligensek. Kiváló, családias hangulatot árasztó pihenőhely idősebbek és a csendet, nyugalmat kedvelők számára. Apró észrevételek:
- Szükség lenne minden szobához egy nagyobb felületet biztosító szárító alkalmatosságra.
2013. május 8.a párjával járt itt
A személyzet készséges, segítőkész volt. A szálloda tisztasága is rendben volt. Érkezéskor nem hívták fel a figyelmünket egyes lehetőségekre,esetleges akciókra. A fürdőszobában az aljzaton megállt a víz, ami az előszobai szőnyegre csurgott ki. A berendezés kopottas. Szúnyogháló hiányzott / legalább egy ablakról ! /.
Kiváló 2013. május 3.a párjával járt itt
Már többször is voltunk ezen az igazi csodás helyen csak ajánlani tudom fiatalnak idősnek egyaránt .A konyha remek és a kiszolgálás is.A szobák tiszták minden meg van ami kell.A személyzet figyelmes és udvarias.A táj lenyűgöző a fürdő tiszta és jó felszerelt,remélem hamarosan megint eljutunk egy kis pihenésre.
Kiváló 2013. május 3.a párjával járt itt
Mi első alkalommal voltunk ebben a szállodában. A szállodában az étterem az, ami kimagasló volt. Változatos, bőséges, mostanában ilyen konyhával rendelkező szállóban nem is voltunk. A személyzet is teljesen rendben volt. A fürdő tiszta, a szaunák szuperek, tetszett, hogy volt fürdőruhás időszak is kijelölve.
Kiváló 2013. április 27.barátokkal járt itt
Ebben az évben már két alkalommal töltöttünk el 3 éjszakát a hotelben baráti társasággal. / 6-10 fő/
Nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon otthonos, kényelmes, csendes, igazán pihenésre alkalmas szálloda, gyönyörü környezettel. A személyzet kedves, figyelmes. A szobák butorzata felujitásra, ill. cserére szorulna, de ez az árral kompenzálva van.
2013. április 26.a párjával járt itt
A szálloda jól megközelíthető, szép parkos ősfás környezetben van. Kedves fogadtatás után szép tiszta épületben volt a szállásunk. A medencék megfeleltek az elvárásainknak. A személyzet kedves, és mosolygós volt. Az étterem nagyon jó, a bőséges választékból mindig sikerült különleges ízekre lelni. A császármorzsa csodálatos volt.
2013. április 26.a párjával járt itt
Kellemes kisvárosban jól megközelíthető helyen van a szálloda. A személyzet kedves és szolgálatkész, a légkör családias. A legjobban az étkezés tetszett. Különleges, változatos és nagyon finom volt minden, ami az asztalra került. A szoba egy kicsit lestrapált volt, az ágymatrac pedig túl puha volt, de kérésünkre ezt a problémát azonnal orvosolták.