Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár ★★★★

Sárvár és környéke
4,7
a 85 sárvári szállás közül
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár
Danubius Health Spa Resort Sárvár SárvárDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár bemutatkozása

A Danubius Thermal Hotel Sárvár mottója: A test és lélek megfiatalodásának forrása. A négycsillagos szálloda egy botanikus kert közepén helyezkedik el, ahol matuzsálemkorú fák árnyéka alatt pihenhetnek az ide látogatók. Kellemes kikapcsolódást és regenerálódást kínál a modern fürdőkomplexum, a gyógyászati központ, a családias légkör és a festői környezet.

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál
2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár vélemények

Kiváló 2013. április 25.barátokkal járt itt
A hotel nagyon szép helyen van egy arborétum környezetében,tiszta és a jó a levegő.Közel van a városközpont és a gyógyfürdő. A személyzet nagyon kedves és figyelmes.A szolgáltatások kiválóak,az ételek nagyon finomak,nem beszélve a bőséges kínálatról. Összefoglalva én nagyon jól éreztem magamat.
Kiváló 2013. április 25.családjával járt itt
A város gyönyörű, a szálloda minden igény kielégít. A szállodába kutyát is vihetsz magaddal. az arborétum nagyon szép és közvetlen a szálloda mellett van, ez nagy sétákra ad alkalmat. Az étkezés kiváló, a szobák szépek. Maga a szálloda is szép. A medencék tiszták és jók. A gyógyvíz mozgásszervi betegségekre is jó. A szálloda személyzet mindent megtesz, hogy jól érezhessük magunkat.
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
Csodálatos szálloda, kényelmes, ízléses szobák, wellnes, kitűnő minőségű, mennyiségű ételek, kedves, figyelmes kiszolgálás, udvarias személyzet... nagyon jól éreztük magunkat! Kellemes a környezet, jó programok esténként. Bármikor visszamennék és bárkinek ajánlanám! Több mint egy éve jártam a szállodában!
Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
A szállodában többször is megszálltunk. Nagyon szeretem a pénteki magyaros napokat, mert akkor a szálloda éttermében összehasonlíthatatlanul is szenzációs a választék. A kiszolgálás remek, a pincérek előzékenyek, és barátságosak. A szálloda személyzete udvarias, a masszőrök szenzációsak.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Először szálltunk meg ebben a szállodában Sárváron. Mind a személyzet,mind az ellátás nagyon jó volt. A wellness része is
kellemes volt. Tudom ajánlani másoknak is a szállodát és a várost.
Nagyon tetszett a vár környéke, különösen az esti kivilágítás nagyon hangulatos. Szóval jó kis kikapcsolódás volt , sajnos csak egy röpke hétvégére.
Átlagos 2013. április 19.a párjával járt itt
A szálloda a német, osztrák nyugdíjasok paradicsoma. 3 hetes gyógykúrára jönnek, akiknek vmilyen egészségügyi próblémája van, volt. Igaz, Ők drágábban kapják meg a szolgáltatásokat, de akkor is. Nincs velük baj, csak egyedül a szaunánál, mert ők pucéron vannak és úgy ülnek be a szaunába. . . .
Átlagos 2013. április 15.a párjával járt itt
Régóta vágytam egy sárvári kikapcsolódásra,de sajnos ez elvette a kedvem. A meleg és barátságos fogadtatás után elég gyorsan arcomra fagyott a mosoly. A gyógyvizes medence elég kicsinek bizonyult a húsvéti telt házhoz mérten. A vendégek egy része kapatosan ,hangoskodva jól érezte magát ,sajnos a lazulás ,kikapcsolódás kizárt.
2013. március 28.gyerekekkel járt itt
Mindennel meg voltam elégedve,talán azt nehezményeztem,hogy a vacsorához előre foglalás szükséges. Célszerűbb már a foglalásnál az étkezéssel kapcsolatosan felhívni a figyelmet már előre a honlapon. Mindenre rögtön megérkezéskor nem figyelhetünk,mindent nem tudunk elolvasni,főleg,ha gyerekkel vagyunk.
Átlagos 2013. március 18.gyerekekkel járt itt
A szálloda közel van a Sárvár fürdőhöz,amit ki is használtunk,mivel a szállodán belüli fördőrészleg főként az ide látogató idős osztrákoknak kedvez. Sajnos a szaunát sem tudtuk igazán használni,mert nem vagyunk pucéron szaunázós típusok. A férjecskámre rá is szólt egy osztrák bácsika,hogy tolja le a gatyáját:).
Kiváló 2013. március 1.gyerekekkel járt itt
Az udvariasság, a tisztaság, a csend (a halk zene a mikrofonokban), a fürdőben a nyugalom, nem volt tömegtumultus (pedig infók szerint telt ház volt, megoszlott a tömeg). A hóesésben kint futni a medence körül mezítláb, majd belehuppanni a meleg vízbe. A szaunában kissé zavart, hogy nem volt elkülönítve a fürdőruhás és fürdőruha nélkül lehetőség.