Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár ★★★★

Sárvár és környéke
4,7
a 85 sárvári szállás közül
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár
Danubius Health Spa Resort Sárvár SárvárDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár bemutatkozása

A Danubius Thermal Hotel Sárvár mottója: A test és lélek megfiatalodásának forrása. A négycsillagos szálloda egy botanikus kert közepén helyezkedik el, ahol matuzsálemkorú fák árnyéka alatt pihenhetnek az ide látogatók. Kellemes kikapcsolódást és regenerálódást kínál a modern fürdőkomplexum, a gyógyászati központ, a családias légkör és a festői környezet.

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár vélemények

Kiváló 2018. január 10.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük ezt a helyet most 6. alkalommal jártunk itt! Nem csalódtunk most se igy karácsonykor sőt talán az egyik legjobb volt! Nagyon kedves a személyzet ,jó a wellnes rész ,szép a szálloda belseje/habár már ez egy nagyon régi szàlloda itt ott ráférne már pár csere a dolgokra/de ez nem veszi kedvünket attól hogy idén szintèn ne menjünk párszor ,sőt az idei karàcsonyt is ott szeretnénk tölteni!
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - EgyébDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Belső
Kiváló 2017. október 27.a párjával járt itt
Juliusban voltunk vendégei a szállodának, elégedettek vagyunk az ellátással,a fogadtatással, a személyzet és a pincérek figyelmes, kedves vendégközpontú hozzáállásával. Nagyon jól éreztük magunkat, a vizhőmérséklet kiváló, az ételek finomak. Tetszésünket mutatja, hogy november közepén ismét ott pihenünk egy hosszú hétvégén. Csak ajánlani tudjuk.
Kiváló 2017. szeptember 6.a párjával járt itt
Kb. 10 évvel ezelőtt jártam először a Hotelben. Már akkor meglepett az abszolút vendégköpontúság,finom ételek,tiszta szoba és medencék. Azóta csak tavaly ősszel sikerült újból eljutnunk a szállodába. A leírtak változatlanul kitűnő minőségűek. Nem beszéltem még a várról és a botanikuskertről,ami ugyancsak a jó hangulatot fokozza.
Kiváló 2017. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
Augusztusban voltunk a szállodában 5 éjszakát két nagyobb gyerekkel. Nagyon jól éreztük magunkat, az ellátás szuper, a személyzet nagyon kedves, a kert és az arborétum gyönyörű, a medencék jók. Szuper a termál víz a szállodában. Az aqua fitnesszt tartó osztrák úr aki a szálloda egyik menedzsere, hát szuper jópofa, aranyos. Pihentető nyaralás volt.
Kiváló 2017. szeptember 4.a párjával járt itt
Augusztusban töltöttem a párommal öt napot a hotelben. A fogadtatás nem sikerült túl kedvesen, de nem törődtünk vele. Elhatároztuk, hogy jól fogjuk érezni magunkat. Így is lett. A személyzet nagyon kedves, segítőkésznek bizonyult. Az ételek nagyon finomak, változatosak voltak.
Kiváló 2017. szeptember 2.a párjával járt itt
Augusztusban töltöttünk a párommal 6 éjszakát ebben a szállodában. Kedvesen fogadtak bennünket a kívülről kicsit régimódi szállodában. Találtunk helyet az ingyenes parkolóban. Időben átvettük a tiszta , erkélyes , klímás szobánkat. Már az első benyomásunk is jó volt. Nagyon tetszett , hogy a minibár nem volt feltöltve így tudtunk hűteni saját italt.
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Külső képDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - SzobákDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - SzobákDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - SzobákDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Medence/kertDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - VendéglátásDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Környék
Kiváló 2017. július 29.a párjával járt itt
Már másodszor voltunk, de most is jól éreztük magunkat. Az idő nem kedvezett a sétára , a kellemes medencék és a kiváló ételek kárpótoltak. pihenni , kikapcsolódni ideális hely. A szobák és a szálloda tisztasága felülmúlhatatlan, bár a kissé elavult bútorokra egy kis felújítás ráférne. Csodás hely mindenkinek csak ajánlani tudom.
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Környék
Kiváló 2017. július 15.gyerekekkel járt itt
A Danubius Hotel-ben minden kiváló volt,Sárvárt ismerem,de a Hotel-ben 1 éve voltam először.Kedves fogadtatás,hangulatos,szép szálloda,kiváló ételekkel.Csak jót tudok irni és ajánlom mindenkinek,Én Budapestről mentem oda.......
Az unokámmal voltam,és csak jókat és szépeket tudok mondani a Hotelről!!!!!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. január 9.a párjával járt itt
Sok éve terveztük, hogy elmegyünk Sárvárra és ebbe a szállodába, de valamiért mindig máshol kötöttünk ki. Végre eljutottunk és nem bántuk meg, legfeljebb azt, hogy eddig nem jöttünk. A szálloda csodálatos környezetben van, a park látványa az ablakunkból még télen is felüdítő, tökéletes a csend, nyugalom uralkodik, pedig csak percekre van a vár, a belváros.
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - KörnyékDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - SzobákDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Belső
Kiváló 2016. augusztus 17.a párjával járt itt
Harmadszor, vagy negyedszer kerestük fel férjemmel a szállodát, mivel minden évben nagyon meg voltunk elégedve. Semmi előzetes extra igényünk nem volt. Bejelentkeztünk a recepciónál, mikor két hölgy jött felháborodva, hogy medencére néző szobát kértek, és nem olyat kaptak.
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - KörnyékDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Medence/kert