Karàcsonyon Sárváron

Danubius Health Spa Resort Sárvár SárvárDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár a térképen

Kiváló 2017. decemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. január 10.
Nagyon szeretjük ezt a helyet most 6.alkalommal jártunk itt!Nem csalódtunk most se igy karácsonykor sőt talán az egyik legjobb volt!Nagyon kedves a személyzet ,jó a wellnes rész ,szép a szálloda belseje/habár már ez egy nagyon régi szàlloda itt ott ráférne már pár csere a dolgokra/de ez nem veszi kedvünket attól hogy idén szintèn ne menjünk párszor ,sőt az idei karàcsonyt is ott szeretnénk tölteni!Az ételek nagyon finomak nagy választekkal !Mi nagyon szeretünk ide járni ,pihenésre való hely!Itt nincsenek gyerekek ès ebből a szempontból ha nézi valaki tényleg lehet piheni mert csend van! köszönöm
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - EgyébDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Belső

Danubius Health Spa Resort Sárvár további értékelései

2023.08.25
Csak ajánlani tudom a hotelt.Funom ételek,szuper medencék kedves személyzet.A város központban található a hotel így minden karnyújtásnyira.Éttermek fürdő disvó kalandpark .Itt mindenmegtalálható egy karnyújtásnyira
2022.08.15kollégákkal
Sajnos csak 1 éjszakát töltöttünk el a hotelban.de nagyon Imdtuk.Szép környezet,finom ételek,kedves személyzet.A hotelből kilépve számtalan program lehetőség van kicsik és nagyok számára is
2020.02.08barátokkal
Már többször jártam itt és a színvonal igencsak csökkent. Az étkezés tragikus, sorbanállás, az etelek választéka csökkent, a személyzet egyik tagja is elmondta, hogy tudatos a színvonalcsökkenés.Kevesebb a program,csak a hét egyik napján van fogadóival,mi nem akkor érkeztünk. A meztelen szaunában...
Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár