Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár ★★★★

Sárvár és környéke
4,7
a 85 sárvári szállás közül
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár
Danubius Health Spa Resort Sárvár SárvárDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár bemutatkozása

A Danubius Thermal Hotel Sárvár mottója: A test és lélek megfiatalodásának forrása. A négycsillagos szálloda egy botanikus kert közepén helyezkedik el, ahol matuzsálemkorú fák árnyéka alatt pihenhetnek az ide látogatók. Kellemes kikapcsolódást és regenerálódást kínál a modern fürdőkomplexum, a gyógyászati központ, a családias légkör és a festői környezet.

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár vélemények

Kiváló 2016. január 5.a párjával járt itt
Felejthetetlen! 2015 augusztusában voltunk a Párommal
7 felejthetetlen napot töltöttünk a szállodában , lehet hogy egy kicsit retro, de nekünk pont ez jött be. A kiszolgálás a tisztaság a kedvesség az odafigyelés maximális volt. A szálloda elhelyezkedése az arborétum határán fantasztikus ötlet volt, az árnyas fák közt sétálva és gyönyörködve a természet csodáin felejthetetlen élményt nyújtott.
2015. október 28.családjával járt itt
Azért retro,mert a szobába a tv egy nagyon kopott ősrégi kis szekrénykén állt,amibe a hűtő volt. a tv sem volt mai darab. kedvesek voltak, minden jó volt, az arborétum gyönyörű,az ételek finomak voltak,bár egyszer egy kopott műanyagkancsóba hoztak vizet,amikor reklamáltunk,hogy mégis egy 4 csillagos? hát az üvegkancsókat elvitték egy rendezvényre.
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - KörnyékDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Vendéglátás
2015. október 6.a párjával járt itt
A szállodát akár a csend szigetének is lehetne nevezni.Aki a nyugot pihenést igényli ,akkor ott a helye.Naponta rengeteg program között lehet válogatni.Az ellátás ,kényelem nagyon jó.Az ár is jó.
Kiváló 2015. március 27.családjával járt itt
Tavaly 3 szép októberi napsütéses napon voltunk a szálloda vendégei. Már érkezésünkkor meglepetés volt a szívélyes, pezsgős fogadtatás. Minden napra szerveznek programokat, nagy előny, hogy a sárvári arborétum szomszédságában fekszik a szálloda. Napi 2x is végig sétáltunk ott. A konyhája is remek, udvarias felszolgálás, grátisz déli levesbüfé. Kíváncsivá tett a többi Danubius szálloda iránt.
Kiváló 2015. február 8.a párjával járt itt
Idősebb hölgy vagyok,férjem pedig nyugdijas. Néhány napot töltöttünk ebben a csodálatos szállodában. A medencék,étkezés,szoba mind-mind kiváló volt. Ki kell emelnem,hogy a személyzet szinte minden szavunkat leste! Ilyet sehol máshol nem tapasztaltam. A vár és az arborétum is nagyon szép. Nyugodtan tudtunk pihenni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. január 30.a párjával járt itt
Most érkeztünk haza ebből a szép kis városból, ebből a klassz szállodából. Két évvel ezelőtt már voltunk itt, akkor is jól éreztük magunkat, ezért tértünk vissza újra. Ha lehet az élményt fokozni, most még jobban sikerült a kikapcsolódás. Melegen ajánljuk a szállodát akár középkorú akár idősebb embereknek. Sőt!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2014. október 1.családjával járt itt
A szállodának nagyon jó az elhelyezkedése: a város központjában található a vár és az alborétum szomszédságában, illetve a fürdő is 10 perces sétára van. Napi kétszer ingyenes transzfert biztosítanak a városi fürdőbe. Ami nagyon tetszett az az ellátás, illetve a személyzet kedvessége.
Kiváló 2014. szeptember 30.a párjával járt itt
Csodálatos környezetben elhelyezkedő szálloda kiváló adottságokkal,kelemes kikapcsolódást nyújtott nem először és nem is utoljára. A szálloda személyzete szolgálatkészen áll a vendégek segítségére,az étterem választéka a személyzet minden igényt kielégít. a wellness és gyógyászatirészleg nem véletlenül vonzza a magyar és külföldi vendégeket egyaránt. Röviden nyugalom, pihenés,felüdülés volt. Viszontlátásra és köszönet.
Kiváló 2014. szeptember 10.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép környezetben, gyönyörű szálloda. A személyzet végtelenül kedves és figyelmes, segítőkészek nem tolakodóak. A szobák tiszták, szépek, jól felszereltek. Nagyon sok szolgáltatást lehet igénybe venni, csak idő legyen mindent kipróbálni. A fitnesz terem, termál fürdő nagyon jó.
Átlagos 2014. augusztus 24.a párjával járt itt
A Danubius szállodákhoz hasonló külső kinézet, kissé retró. A parkolóba beállás káosz, csak többnapi ottartózkodás után jöttem rá a logikára. Belépéskor előbb van az étterem, majd egy hosszú folyosó és valahol a végén a kanyarban van a recepció. További hosszú gyaloglás, és két üzlet után egy másik épületben (zárt folyosó) van a szállás.