Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár ★★★★

Sárvár és környéke
4,7
a 85 sárvári szállás közül
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár
Danubius Health Spa Resort Sárvár SárvárDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár bemutatkozása

A Danubius Thermal Hotel Sárvár mottója: A test és lélek megfiatalodásának forrása. A négycsillagos szálloda egy botanikus kert közepén helyezkedik el, ahol matuzsálemkorú fák árnyéka alatt pihenhetnek az ide látogatók. Kellemes kikapcsolódást és regenerálódást kínál a modern fürdőkomplexum, a gyógyászati központ, a családias légkör és a festői környezet.

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál
2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár vélemények

2014. augusztus 13.a párjával járt itt
A hotel szép környezetben található. Kellemes sétákat lehet tenni az arborétumban, vagy Sárvár kedves városában. A hotel átriumos jellege kissé mediterrán hangulatot kölcsönöz, a szoba kényelmes, tiszta. Az, hogy mely kábelcsatornák hozzáférhetőek, nem volt különösebben fontos kérdés számunkra, de az adás - vagy a készülék - minősége hagyott kívánnivalót maga után.
Kiváló 2014. augusztus 3.a párjával járt itt
2014. július. Idősebb házaspár. Ismételten az a véleményünk, hogy igazi pihenős, feltöltődős, különleges napokat tölthet itt az ember. Ami különleges : gyönyörű város közepén varázslatos arboretumba
bebújva végtelenül kényelmes, barátságos, tiszta , - a sok vendég ellenére - csendes szálloda.
2014. július 24.gyerekekkel járt itt
A hotel gyönyörű parkos környezetben van. A szabadtéri medence mellett van elegendő napozóágy és nem agyonhasznált, mint Zalakaroson. A strandhoz kb 5 percet kell sétálni. Légkondicionált szobát kértem, de a központi légkondi hatásfoka elég gyenge volt. A szobában elhelyezett hőmérséklet szabályzó csak parasztvakítás, semmilyen hatása nincs a berendezésre, bátran lehet akárhová tekergetni.
2014. július 19.a párjával járt itt
A személyzet a legmesszebbmenőkig udvarias, kedves és segítőkész / ebbe beleértve mindenkit aki a szálloda területén dolgozik /. A szálloda belülről tiszta kényelmes a szobáival együtt. Negatív dolgok:
A külső medence vízforgatója az egy hét alatt amíg ott voltunk. . . nem működött? ? ? Így a víz felszíne állandóan koszos volt.
2014. június 30.gyerekekkel járt itt
Tetszett: a személyzet (különösen az éttermi felszolgálók kedvessége) és a környezet, az ételek színvonala és változatossága. Amin lehetne javítani: kérdésre megfelelő előzetes információ arról, hogy a hotel wellness szolgáltatásait kisgyermekekkel csak részlegesen lehet igénybe venni.
Kiváló 2014. június 21.a párjával járt itt
Nem első alkalommal jártunk a Hotelben. Ez egy olyan hely, ahova vissza akarsz jönni. Többekkel találkoztunk, akik múltkori nyaralásunknál is ott voltak. Mindenki kedves, figyelmes. Tisztaság, luxus, finom ételek, nyugalom, állandó madárcsicsergés. Az arborétum gyönyörű, rendezett, hatalmas fái között romantikus sétákat tettünk.
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - KörnyékDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Medence/kert
2014. június 10.a párjával járt itt
Gyönyörű környezetben kiváló adottságokkal rendelkező igazi négycsillagos szálloda. Gyógyászati részleg nagyon hatékony, medencék, szaunák kiválóak. Nagyon udvarias, szolgálatkész személyzet, kiváló konyha és étkezési lehetőség volt. Nem tetszett a sok szúnyog, este étkezés közben nagyon zavaró, kellemetlen volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márNépszerű író - 52 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. június 5.a párjával járt itt
A hotel környezete gyönyörű, hátul (nem elválasztva a szállodától) egy arborétum terül el, amiben a hotelvendégek bármikor sétálhatnak. Csendes, nyugodt környék, gondozott a kert, virágok, patak, sok a napozóágy. A személyzet kedves, udvarias, szolgálatkész. Nem kell várakozni semmire, sem a kiszolgálásra, sem a szolgáltatásokra (masszázs, vizsgálatok, kezelések).
2014. június 5.barátokkal járt itt
A szálloda kicsit öreges főleg a szobák és az erkély korhadt penészes! Az kiszolgálás gyors és udvarias a személyzet. Az ételek kifogástalanok´jó izűek és nagy választék! Az ár megfelelő. A welnesz részleg elég gyenge keveset működnek a kényesztető masszázs fúvokák. A kert gyönyörű alkalmas napozásra ,olvasásra ,pihenésre. és az arborétum csodálatos!
A wc-ben nincs elszivó és kicsi a fürdőszoba.
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Szobák
Átlagos 2014. április 19.barátokkal járt itt
Tetszett:
Személyzet kedves, előzékeny, segítőkész, udvarias. Ételválaszték és minőség is jó volt bár helyi specialitásokat is kellene szerepeltetni (étlapon megjelölni). Kiszolgálás gyors és udvarias. Tisztasággal is meg voltunk elégedve nagyjából (wc-csésze vízköves volt)

Nem tetszett:
Fürdőben nincs szagelszívó-szellőztetés.