Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár ★★★★

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár
9600 Sárvár, Rákóczi u. 1.

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár a térképen

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár értékelése:

6. helyezett a 80 sárvári szállás közül
31. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1060 szállás közül

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - vélemények, kritkikák

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár vélemények

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A sárvári Danubius Health Spa Resort szállodát minden korosztálynak nyugodt szívvel ajánlom. Több helyen jártunk már a párommal, de ebben a szállodában semmiféle hibát nem találtunk. Udvarias, figyelmes személyzet, bőséges választék várja a vendégeket. Ami még ezen kívül nagyon tetszett, hogy ebben a szállodában nem csak wellness elemek és 28-34 C fokos medencék találhatók, hanem gyógyvizes medence is van.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 17.
A szálloda személyzete kedves, segítőkész volt, az egyik legszebb szobát kaptuk! Az étkezésekkor teljes körű választékot kaptunk mindenféle finomságból! A szauna világ és a medencék nagyon csábítottak bennünket, szerencsére a ragyogó napsütés kicsalogatott minket az arborétumba, a várba, a csodálatosan tiszta kisvárosba!

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 16.
Nagyon szép környezet és kíváló a konyha és a választék kielégítő, a személyzet kedves és figyelmes. A szobák tiszták és az összenyitható két szoba nagyon megfelelő a nagyobb gyermekek számára. Szívesen választom ezt ahelyet és merem másoknak is ajánlani. A velness részleg megfelelő igaz ha telt ház van akkor a medencék nagysága nem elégség, és a fekvőhelyek is így zsúfoltak.
2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Megjegyzés: a fenti kategóriák közül nem lehet minden esetben megfelelőt választani, mert pl közös háztartásban élő egy szülő és egy felnőtt, saját családdal is rendelkező gyermek már nem "család nagyobb gyerekkel", ez család két, felnőtt tagja.

2013. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 3.
Nagyon szép környezetben található a Hotel. Remek a belső elrendezés. A dolgozók készségesek,mindig mosolyognak. Az étel minősége,választéka bőséges. Jó ötlet a déli leves választék,más szállodában ilyet még nem találtunk. A wellness szolgáltatás,vízi torna remek volt,jól megmozgathattuk izmainkat. Megérte,hogy ilyen távolra jöttünk otthonunktól.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 31.
Nagyon szép helyen van csőndes nyugodt kis város az ellátás kitúnő a személyzet nagyon kedves és készséges 2013 szept jártam ott a párommmal itt igazán ki tudja az ember magát pihenni kellemes aviz nekem nagyon jot tett a gerinc problémámra a páromnak pedig az izületeit hozta helyre bárkinek szivesen ajálom idösnek és fiatalnak egyaránt
2013. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 31.
Nem véletlenül esett a választásunk a Danubius Health Spa Resort Sarvar Szállodára , mivel visszatérő vendégnek tekinthetjük magunkat. Az első alkalomtól kezdve jól éreztük magunkat aminek az "okait" a következőkben lehetne összefoglalni: jól megközelíthető, a településen jó fekvésű , a pihenni vágyóknak megfelelő komfortot biztosító elhelyezést nyújtó szállodának ismertük meg a Hotelt.

2013. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves és rugalmas. A fürdő részleg és a wellness kitűnő. Az éttermi kínálat, a kiszolgálás és az ételek minősége átlagon felüli.
Bár mi alapvetően arra törekszünk, hogy a pihenést egybekössük országunk megismerésével, ezért mindenhol csak egyszer szállunk meg, ide valószínűleg mégis vissza fogunk menni.

2013. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Középkorú házaspár vagyunk. A legjobb hely ! Nagyon szívesen megyünk ide. Személyzet nagyon kedves, barátságos. A Hotel nagyon szép. Az étterem kitűnő, bő ételválaszték. A fürdő részleg, Wellness kitünő. Az értékelésünk csillagos 5-ös ! ! ! Rosszat nem tudok mondani. Már nem először járunk itt, de mindig visszavágyunk. Hamarossan újra megyünk !

Borbi TOP szállásértékelő
2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 27.
Középkorú házaspár vagyunk. Nagyon tetszett a hatalmas, parkosított környezet. Szobák tiszták voltak, bár elég lelakott állapotúak. Személyzet kedves, segítőkész. Étterem szép, ételek finomak voltak. Zsúfoltság miatt esetenként előfordult, hogy várakozni kellett. Fürdő részleg megfelelt elvárásainknak, bár a szaunavilág "etikettjét" nem minden vendég vette figyelembe.

Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 10.495,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, gyertyafényes pezsgős vacsorával, wellness & spa belépővel, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, parkolással, Wi- Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Spirit Hotel Thermal Spa
2 nap/1 éjszaka 42.000 - 60.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 16.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, Arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.21-ig
Hotel Aqua Sárvár
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, 1 óra billiárddal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
2 nap/1 éjszaka 27.050 - 46.250,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, napi belépéssel a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőbe, fitneszterem használattal, játszóház használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Holiday Apartman
Platán Hotel Sárvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Harmónia Termál Hotel
2-4 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig

Hotel Viktória Sárvár
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Valentin nap (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SárvárX