Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár ★★★★

Sárvár és környéke
4,7
a 85 sárvári szállás közül
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár
Danubius Health Spa Resort Sárvár SárvárDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár bemutatkozása

A Danubius Thermal Hotel Sárvár mottója: A test és lélek megfiatalodásának forrása. A négycsillagos szálloda egy botanikus kert közepén helyezkedik el, ahol matuzsálemkorú fák árnyéka alatt pihenhetnek az ide látogatók. Kellemes kikapcsolódást és regenerálódást kínál a modern fürdőkomplexum, a gyógyászati központ, a családias légkör és a festői környezet.

Hotel Bassiana Sárvár - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Bassiana Sárvár
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál
2024.06.24-ig
Hotel Írottkő K?szeg

Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár vélemények

Kiváló 2023. augusztus 25. járt itt
Csak ajánlani tudom a hotelt.Funom ételek,szuper medencék kedves személyzet.A város központban található a hotel így minden karnyújtásnyira.Éttermek fürdő disvó kalandpark .Itt mindenmegtalálható egy karnyújtásnyira
Kiváló 2022. augusztus 15.kollégákkal járt itt
Sajnos csak 1 éjszakát töltöttünk el a hotelban.de nagyon Imdtuk.Szép környezet,finom ételek,kedves személyzet.A hotelből kilépve számtalan program lehetőség van kicsik és nagyok számára is
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2020. február 8.barátokkal járt itt
Már többször jártam itt és a színvonal igencsak csökkent. Az étkezés tragikus, sorbanállás, az etelek választéka csökkent, a személyzet egyik tagja is elmondta, hogy tudatos a színvonalcsökkenés. Kevesebb a program,csak a hét egyik napján van fogadóival,mi nem akkor érkeztünk. A meztelen szaunában az osztrákok viselkedése felháborító. A szép kártya nem tett jót.
Kiváló 2019. október 15.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük ezt a hotelt ,kb 3ève fedeztük fel azóta csak ide járunk! Iiden. 3. karacsonyunkat is ott fogjuk tölteni! Mindennel megvagyunk elégedve ! Kedves személyzet ,kiváló a konyha ,kedves pincérek ,nagyon jó a wellnes ,jók a medencèk!
Igazi pihenni vágyó hely,ahol nincsenek gyerekek! Mindenkinek csak ajánlani tudom akik ,pihenésre vágynak !
Danubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - EgyébDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - BelsőDanubius Health Spa Resort Sárvár Sárvár - Belső
Átlagos 2019. október 2.egyedül járt itt
Maga a szálloda kitűnő, kellemes, nagy, gyönyörűen berendezett szoba, kellemes kávézó, ebédlő, jó ételek. Sajnos itt elsősorban a személyzettel / különösen a recepciósokkal ! ! ! / van baj. Szinte semmire sem tudnak válaszolni, még az orruk előtt lévő városnéző kiskocsiról sem tudták, hogy napokig nem működött.
Kiváló 2019. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
A szálloda nagyon szép helyen van, az arborétüm szomszédságában, nyugodt környezetben. A medencék tiszták, a víz megfeleleö hömérsékletü. Nagy családi nyaraláson voltunk 2család 1-1 gyerekkel + 2-2 nagyszülö, de mindenki nagyon meg volt elégedve mindennel. Az ételek választákosak, finomak, mindig volt mindenböl. A személyzet nagyon kedves, segítökész! Ide biztosan visszatérünk még :)
Kiváló 2019. augusztus 24.a párjával járt itt
Régi szálloda,nagyon szuper adottságokkal. A felújított szobák szép nagyok,klimatizáltak,az ágyak kényelmesek. A szálloda fekvése is a központban ,pár méterre a vártól a főtértől,a szökőkutaktól. Az éttermi szolgáltatásai is kiválóak,többféle elő és főétel,sütemények napi szinten várják a vendégeket.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2019. július 13.a párjával járt itt
2007. óta rendszeresen visszajövünk ebbe a szállodába, mert itt tényleg kikapcsolódni lehet. A személyzet régi ismerősként fogad minket, udvariasak, készségesek, segítőkészek, vidámak még akkor is, ha esetleg fáradtak. Az éttermi dolgozók figyelmesek, jókedvűek, látszik, hogy mindent a vendégért csinálnak!
Kiváló 2019. július 4.gyerekekkel járt itt
A szálloda szép, tiszta, minden igényt kielégít. A szoba tiszta (ez nagyon fontos! ), az ágy kényelmes, a fürdőszoba felszerelt, az erkélyen van kiegészítő (szék, ruhaszárító). Több medence is van, több korosztály részére. A medencéknél napozó ágy, bár, ahol a fogyasztást a szobához lehet íratni, így nem kell mindig pénzzel rohangálni.
Kiváló 2019. március 2.a párjával járt itt
Már korábban is megfogalmaztam magamban, mit szeretnék kapni egy szálláshelytől,ill. ,hogy mi az, amitől vendégként nyugodtabban, kényelmesebben érezhetném magam. Ugyanis ha az ember nem tudja, mit akar, ne méltatlankodjon. Nincs lehetetlen. Ezen a szálláshelyen ez mind teljesült. Ezért tartom fontosnak ezt másokkal is megosztani.