Sástó Étterem Sástó

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Sástó Étterem Sástó vélemények

Gyenge 2022. augusztus 25.barátokkal járt itt
Évek óta rendszeresen étkezünk itt, amikor nyaranta Sástón töltünk el pár napot. A mostani volt a leggyengébb étkezésünk, sajnos a korábbiakhoz képest nagyon sokat esett a színvonal. Ahhoz már hozzá voltunk szokva a korábbi évek alatt, hogy lassú a kiszolgálás és a konyha is, jó társaságban gyorsan telt az idő, kivártuk.
Sástó Étterem Sástó - EgyébSástó Étterem Sástó - Külső képSástó Étterem Sástó - Étlap/itallapSástó Étterem Sástó - Étlap/itallapSástó Étterem Sástó - Étlap/itallapSástó Étterem Sástó - BelsőSástó Étterem Sástó - Étel/italSástó Étterem Sástó - EgyébSástó Étterem Sástó - Étel/italSástó Étterem Sástó - Étel/italSástó Étterem Sástó - MosdóSástó Étterem Sástó - BelsőSástó Étterem Sástó - MosdóSástó Étterem Sástó - Étel/italSástó Étterem Sástó - Étlap/itallapSástó Étterem Sástó - Étlap/itallapSástó Étterem Sástó - BelsőSástó Étterem Sástó - Étlap/itallapSástó Étterem Sástó - Étlap/itallapSástó Étterem Sástó - Étlap/itallapSástó Étterem Sástó - Étlap/itallapSástó Étterem Sástó - EgyébSástó Étterem Sástó - BelsőSástó Étterem Sástó - Étel/italSástó Étterem Sástó - Étel/italSástó Étterem Sástó - MosdóSástó Étterem Sástó - Étel/italSástó Étterem Sástó - MosdóSástó Étterem Sástó - BelsőSástó Étterem Sástó - Külső képSástó Étterem Sástó - Egyéb
Tisztelt Vendégünk!
Mintha nem is nálunk járt volna!
Évek óta ugyanazzal a beszállítóval dolgozunk, az alapanyagok így biztosan nem változtak. A húslevesről, kizárt, h csirkemell darabkák lennének benne, mert orjából készítjük! A szakácsok többsége évek óta dolgozik nálunk, egy kivételével aki gyermeket szült az idén.
2022. augusztus 30., Sástó Étterem, tulajdonos
2019. október 19.gyerekekkel járt itt
Ár-értékben azt kapjuk a helytől, amit várunk. Az ételek finomak, a helynek picit menza hangulata van. A két személyes tál elég,nem túlzóan bőséges,jár hozzá savanyúság és tartármártás. Talán a köret kicsit kevesebb a megszokottnál. A kiszolgálás gyors és kedvesek a pincérek.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 51 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2019. július 13.a párjával járt itt
Már régóta szemeztem a tó melletti reklám táblán lévő ételekkel és árakkal. Korábban, ha eldöntöttük, akkor nem volt nyitva. Most sikerrel jártunk. Első benyomás, hogy a táblán és az étlapon szereplő árak eléggé távol kerülhettek egymástól a reklám kihelyezése óta. Nem vészes így sem az ár, csak hát nem túl elegáns.
Köszönjük, hogy értékelte munkánkat!
Meglepett viszont, hogy valamelyik tó melletti táblán látott olyan árakat, amelyik más mint ami az étlapunkon szerepel. megköszönném, ha erről küldene egy fényképeket nekünk! Köszönöm a segítségét!
2019. július 17., Sástó Étterem, tulajdonos
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. június 20.a párjával járt itt
Útban a Mátra hegységben megálltunk pihenni a Sástói kempingnél. Mivel pont délben értünk ide, a választásunk erre az étteremre esett. Mondtuk, hogy összesen 1 óránk van a pihenőre. Nagyon közvetlen, készséges volt a kiszolgálás. Frissen készült a rendelt étel,ami bőséges és finom volt. Az árak is reálisak voltak. Jó kedvvel,elégedetten folytattuk a kirándulásunkat.
Átlagos 2018. április 8.a párjával járt itt
A hely már környezetésből adódóan is kellemes, hangulatos. Az étel finom, az adag épp elég. Az étlap egyszerű, a választékot nem vitték túlzásba sem az ételek sem az italok tekintetében. Kimondottan hiányoltuk például az erdei gombás, vadas fogásokat. Többször be szerettünk volna menni már, de kb tízből kilencszer nem volt nyitva.
Köszönjük, hogy értékelte munkánkat!
Mi sem örülünk annak, hogy azon vendégeinknek akik kártyával fizetnek nem tudjuk a számlát az és a kártyaleolvasót az asztalhoz vinni. Mivel ezek a gépek mobil SIM kártyával üzemelnek, ezért csak az étteremben és az antennához kötve használhatók!
2017. augusztus 15.barátokkal járt itt
Idén sem hagytuk ki a Sástó éttermet mátrai kirándulásunk során. Egyszerű étterem a Sástó mellett. Az elmúlt évekhez képest nem sok minden változott. Továbbra is népszerű a hely, sokkal többen vannak itt, mint a kemping éttermében, a terasz a népszerű, a benti részen csak 1 asztalnál ültek. Az étlap nincs túlbonyolítva, 2 oldalon elfér.
2017. július 30.gyerekekkel járt itt
Kékestetőről jövet, ajánlás alapján álltunk meg itt ebédelni. 14-en voltunk, három család, simán kitalálták, hogy tudnának elhelyezni minket a hangulatos kerthelységben. A sztrapacska kivételével minden nagyon finom volt, az viszont nekünk nem ízlett. Kiszolgálás udvarias volt.
2016. december 22.a párjával járt itt
Átutazóban Mátrafüreden betértünk ebédelni. Az étterem nem volt tele, gondoltuk, hogy a tervezett időben tovább tudunk indulni. A rendelést helyet foglalásunk után rögtön felvették. Miközben egyre éhesebben vártuk ebédünket, rájöttünk, hogy akik előttünk érkeztek asztalonként 20 perc különbséggel kapták meg ételüket.
Köszönjük az értékelést.
2017. augusztus 22., Keszthelyi László, tulajdonos
2016. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Gyors kiszolgálás,ízletes ételek egy kellemes,nyugodt,csendes helyen. Az ételek minősége kiváló,a hangulat a tóparti étteremben leírhatatlan! A személyzet segítőkész,gyors,figyelmes. Az ár megfelelő,elfogadható,a hely kényelmes,tiszta. Szívesen visszamegyünk és egyben ajánljuk másoknak is!
Szörnyű 2016. augusztus 14.a párjával járt itt
Amikor érkeztünk, a pincérlány pont a haverjaival trécselt, így nem foglalkozott velünk [moderálva - a szerk. ]. Miután nagy nehezen mutatott egy asztalt, megkérdezte, hogy enni is szeretnénk-e (nem tudom mi a retekért kérnénk asztalt egy étteremben, ha nem azért, mert éhesek vagyunk. . .
Sástó Étterem válasza
Köszönjük az értékelést. Elnézést kérünk a kellemetlenségekért.
2017. augusztus 22., Keszthelyi László, tulajdonos
Sástó Étterem Sástó a térképen
3232 SástóFarkas út 1.
+3637300062
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége • bankkártya-elfogadás
H-K
zárva
Sze-CS
P-Szo
V
magyar, vegetáriánus
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: elektronikus, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
3500 Ft (kb. ár)
Dreher