Napsugár Vendégház Sátoraljaújhely

2024.12.15-ig
Hunguest Hotel Sóstó Nyíregyháza - Sóstó

Napsugár Vendégház Sátoraljaújhely vélemények

2018. április 28.csoporttal járt itt
Tavaly voltunk itt egy baráti társasággal, kb 20 fővel. Szép a hely, jól kialakított a lépcsős teraszos kert. Gyerekek is imádják. A szállás egyszerű, de az ágyak elég jók, és a tisztaság is megfelelő. Minden megvan ami ilyenkor kellhet, szalonnasütő, bográcsozó, kinti fedett asztal székekkel, padokkal, gyönyörű tájképpel, nagy területek a gyerekeknek focizni, gyerekjátékok, stb.
Napsugár Vendégház Sátoraljaújhely - KörnyékNapsugár Vendégház Sátoraljaújhely - SzobákNapsugár Vendégház Sátoraljaújhely - SzobákNapsugár Vendégház Sátoraljaújhely - BelsőNapsugár Vendégház Sátoraljaújhely - BelsőNapsugár Vendégház Sátoraljaújhely - BelsőNapsugár Vendégház Sátoraljaújhely - Medence/kertNapsugár Vendégház Sátoraljaújhely - Medence/kertNapsugár Vendégház Sátoraljaújhely - Medence/kertNapsugár Vendégház Sátoraljaújhely - Medence/kertNapsugár Vendégház Sátoraljaújhely - Medence/kertNapsugár Vendégház Sátoraljaújhely - Szobák