Tulipán Étterem Simontornya

2024.12.01-ig
Hotel Yacht Siófok

Tulipán Étterem Simontornya vélemények

Kiváló 2024. január 18.gyerekekkel járt itt
Udvarias "pörgős" felszolgálók. A lehető legrövidebb időn belül a rendelt étel már az asztalodon van. Ízletes, bőséges ételek.
Kiváló 2023. szeptember 9.a párjával járt itt
Szuper jó hely csak ajánlani tudom mindenkinek isteni finom volt minden, alig kellett várni, máris hozták a rendelésünket, tiszta kulturált környezet, udvarias személyzet
Kiváló 2023. augusztus 24.családjával járt itt
Hatalmas étel adagok, villámgyors kiszolgálás ha tele van az étterem akkor is. Kedves pincérek. Az árak pedig meghökkentően alacsonyak. Érdemes kipróbálni a mézes erős pistás csirkemellet. Visszatértünk de még sokszor tervezzük hogy ott eszünk !
Tulipán Étterem Simontornya - Étel/ital
Kiváló 2022. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Balatonról hazafele mindig betérünk a Tulipánba egy ebédre. Egy éve nem voltunk. Azóta szépen felújították a külső részt. Új minden, a burkolat, asztalok, és az egész nagyon jó néz ki. Az ételek továbbra is finomak. Tetemes mennyiség. Vidám, gyors személyzet. Továbbra is ez lesz, ha erre járunk, ebédünk helyszíne.
Tulipán Étterem Simontornya - EgyébTulipán Étterem Simontornya - EgyébTulipán Étterem Simontornya - EgyébTulipán Étterem Simontornya - Egyéb
2022. augusztus 8.családjával járt itt
A konyha remek, a személyzet - a feszített munkatempó (fullház volt) ellenére - kedves és szolgálatkész. Az ételek jó átlagosak, az adagok nagyok. Az elhelyezkedés (főút mellett) miatt a teraszon kicsit nagy a menetzaj. Négytagú családként voltunk itt, Kicsit (2 percet) várni kellett a szabad asztalra, utána zökkenőmentes volt a kiszolgálás.
Átlagos 2022. április 28.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt jártunk erre, akkor betértünk és valami isteni finom cigánypecsenyét ettünk. Ma ismét arra vitt az utunk, így a szép emlékekre hagyatkozva a Tulipánt választottuk ebédünk helyszínéül. Mi mást is választottunk volna, mint cigánypecsenyét. Kár volt! A hús karajból készült tarja helyett, íztelen volt és száraz.
2022. március 25.a párjával járt itt
Két alkalommal mentünk ebédelni a Tulipán étterembe. Úgy ajánlották ezt a helyet. Oda érkezésünkkor nagyon sokan voltak, de szerencsére nem kellett hosszasan várni, mert szabadult fel asztal. A pincérek kedvesek voltak. A megrendelt ételt gyorsan kihozták. Kedvező áron nagy adagot adtak. Az étel finom volt.
Tulipán Étterem Simontornya - Egyéb
Kiváló 2022. január 7.gyerekekkel járt itt
Szeretünk itt enni.
A környéken szinte az egyetlen olyan étterem, ahol vasárnap is lehet ebédelni.
A kiszolgálás gyors, az ételek bőségesek.
Egy pár éve volt egy "megbicsaklás", de a felújítás óta megbízhatóan tudják hozni a színvonalat.
Kiváló 2021. augusztus 19.a párjával járt itt
Kedves, mosolygós pincérek. Bőséges és ízletes ételek. Ár érték arány jó. A teraszról remek rálátás a várra.
Felkerült az "Ide visszajövünk" listára.
Szörnyű 2020. február 9.családjával járt itt
Csak meg szeretném köszönni a szakácsok ,pincérek szakszerű munkáját ,mint soha ételt vissza nem küldő vendég! Egy falat után kiköptem a kacsacombot ,látványosan félre tettem! A teteje el volt égbe,fotóztam,káposztás cvekedli 10 dkg körül volt rajta/laikusok sejthetik hogy ez édes kevés még egy nőnek is/,ès ami a legmegdöbbentőbb az az intenzív ízű szója szósz amivel az egészet élvezhetetlenné tették!
Tulipán Étterem Simontornya - Étel/italTulipán Étterem Simontornya - Étel/italTulipán Étterem Simontornya - Étel/ital