Egy szuper hely

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 13.
Nagyon jó ez a szálloda - a személyzet valóban a vendégekért va, minden kívánságát lesik az embernek
A vasútállomásra az ember elé jönnek, ahogy távozáskor ki is viiszok oda, így gyalogolni sem kell a hotelig
Az étkezéseknél a kaja is csodálatos
Csak ajánlani tudom, mert ár-érték arányban is tökéletes
Én már nem egyszer voltam itt, de sosem bnántam meg

Egy szuper hely - Fried Kastélyszálló Resort Simontornya

Szeretnéd követni bhedi felhasználót?    Igen

Fried Kastélyszálló Resort Simontornya
7081 Simontornya
Malom út 33.

2019. szeptember 21.
Most voltunk először ebben a simontornyai kastélyszállóban, de valószínűleg nem utoljára. Nagyon tetszett, maga a hely is, három épületből áll, csodálatos parkban, nagyon hangulatos, romantikus, andalitó zenével, nászutasoknak is kiváló választás. Kisállat simogató is van, kecskékkel és...

2019. augusztus 5.
Hétvégére érkeztünk házassági évfordulót ünnepelni. Autó nélkül katasztrófa eljutni erre a helyre. A megrendelt transzfer autónkat elvitte a random érkező román vendégcsoport.Mint kiderült a szálloda rendszeresen utaztat külföldieket és fix programokat szervez csak nekik. Így a fizető...

2019. július 15.
1 hétvégét töltöttünk a szállodában,jól éreztük magunkat.Éppen nem voltak sokan,így a wellness részleg még élvezhető volt,teltház esetén viszont már kicsinek bizonyult volna mivel a jakuzzi 4személyes és a másik meleg vizes medence sem nagy.Az úszó medencében kicsit hidegebb volt a víz,de mivel...

Fried Kastélyszálló Resort, Simontornya kiemelt csomagajánlatai
 - Bor és wellness (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, borkóstolással, sport eszközök használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-01-02 - 2019-12-31
 - Szilveszter egy mesebeli kastélyban (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 32.933,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri ünnepi vacsorával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, érkezéskor forralt borral, borospince-látogatással, borkóstolóval, sütemény büfével, tűzijátékkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-28 - 2020-01-01
 - Őszi kikapcsolódás a Fried Birtokon - hétköznap (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-09-01 - 2019-11-30