Tó Panzió Simontornya

Napi ár félpanzióval
2024.12.01-ig
Hotel Yacht Siófok

Tó Panzió Simontornya vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Átlagos 2016. június 26.a párjával járt itt
Nemcsak étterem ,panzió is. Volt egy kis dolgunk Kecskeméten és nem akartunk már vissza fordulni a lakóhelyünkhöz, mert másnap utaztunk a balatonhoz. Az volt a cél hogy ne kelljen haza menni mert ugy is jöhetünk vissza ugyanezen útvonalon ezért választottuk ezt a szállást. ,útba esett. Már itthon telefonáltam, a tulajdonos vette fel,gyors egyeztetés .
Tó Panzió Simontornya - KörnyékTó Panzió Simontornya - KörnyékTó Panzió Simontornya - KörnyékTó Panzió Simontornya - Külső képTó Panzió Simontornya - Külső képTó Panzió Simontornya - KörnyékTó Panzió Simontornya - KörnyékTó Panzió Simontornya - VendéglátásTó Panzió Simontornya - KörnyékTó Panzió Simontornya - KörnyékTó Panzió Simontornya - Szobák