Amigó Étterem és Pizzéria Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Amigó Étterem és Pizzéria Siófok vélemények

Kiváló 2024. január 4.a párjával járt itt
Siófokhoz képest egész megfizethető, az étel finom és friss, a választék nagy.
A pincér kedves, a kiszolgálás gyors és pontos volt. Épp erre volt szükségünk, köszönöm!
Átlagos 2023. június 22. járt itt
Késő este kerestünk egy pizzériát, ahol elfogyaszthatunk egy gyors de jó vacsorát. Erre a helyre esett a választásunk, mert sokáig nyitvatart. MEgérkezésünnkor sürgés forgás volt a pultoknál, de senki ügyet se vetett ránk, amíg ott álldogáltunk, míg végül úgy döntöttünk helyet foglalunk.
Szörnyű 2022. november 24.egyedül járt itt
Az étellel, itallal nem volt probléma. Viszont a személyzet viselkedése érhetetlen! Az étel elfogyasztása után kihozták a számlát, amit még nem is kértem! Sőt, akkor még el sem fogyasztottam az italomat! Normálisan viselkedtem, nem kritizáltam semmit, mégis egyszerűen kidobtak..
Soha többet nem jövök ide!
Kiváló 2019. szeptember 22.gyerekekkel járt itt
Szuper ételek, korrekt árak, vendégbarát kiszolgálás. Ezek jellemzik a leghűebben az éttermet. Visszajáró vendégek vagyunk, többféle ételt megkóstoltunk, illetve más éttermet is kipróbáltunk. Mindegyiket felülmúlta!!!!
Kiváló 2019. május 21.gyerekekkel járt itt
10 éve voltam először ebben az étteremben. Azóta felújították, hangulatosabb lett. Volt alkalom, amikor kimért és kedvetlen volt a felszolgáló, de most egy hihetetlen kedves, és őszintén érdeklődő kollégával volt "dolgunk" A kislányunkkal is figyelmes volt.
A választék bőséges, sokféle étel kapható. A pizzát imádjuk.
A krémlevest kóstoltuk még meg, az is isteni volt.
2018. július 23.gyerekekkel járt itt
Siófoki tartózkodásunk alatt célzottan kerestük fel az éttermet, ami első benyomás alapján fiatalos, modern. A pincérek jönnek-mennek, udvariasak, ám nem túl mosolygósak. Az ételek finomak, de átlagosak. Rántott sajtot és bolognai spagettit fogyasztottunk, amivel alapvetően nem volt gond, de nem volt benne semmi különleges.
Kiváló 2018. május 14.családjával járt itt
Jártunk már az étteremben és bár nem olvastunk itt túl jó véleményt a helyről, mi mégis visszatértünk. Tavaly tértünk be ide először és figyelmes volt a kiszolgálás, az ebédünk is jól sikerült. Ezután családunkból nagymama és unoka ebédelt itt, akkor is finom volt az étel és személyzetről is csak jó véleményünk lehet.
Gyenge 2017. november 3.gyerekekkel járt itt
Ma ebédelni tértünk be édesanyámmal és az unokahúgommal . A pincérek két úriember meglehetősen mogorvák barátságtalanok türelmetlenek voltak persze a borravaló elmaradt, kifele menet némi éllel a hangjában azért megkérdezte,hogy mindennel megvoltunk-e elégedve.
Szörnyű 2017. június 7.a párjával járt itt
Soha senki nem nyitná ki az ajtót rájuk! Siófokra évek óta visszatérő vendégek vagyunk, általában az olasz étteremben szoktunk vacsizni. Mos úgy gondoltuk kipróbáljuk ezt az éttermet is. NEM KELLETT VOLNA! ! ! ! ! Én imádom a steaket, igy sokszor erre esik a választásom, most igy történt.
Szörnyű 2017. január 8.családjával járt itt
Masodik alkalommal mentunk ide elsore karajt ettunk, normalis adag es jo izu volt. Masodszorra pizzat es tesztat kertunk, a pizza izetlen volt a tesztaja borzaszto a feltet rajta inkabb fott mint sult volt. A carbonara, hamár az etterem neve olasz illett volna hogy legalabb nyomokban tartalmazza az elemeket de fott ocska sonka szetfolyos lottyben, otthagytuk.