Bella Italia Restaurant Siófok

74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Bella Italia Restaurant Siófok vélemények

2055
2022. október 18.egyedül járt itt
Az ember jár-kel Siófokon, és mindenhol beleütközik egy táblába, ami azt hirdeti hogy Siófok egész évben van ám! Ez szép dolog nagyon, meg jól is hangzik, de tegnap lejártam a lábamat, mire találtam egy éttermet. Pedig milyen elképesztő mennyiségű büfé, étkezde, pizzéria, stb. zakatol ezerrel Siófokon. . . egyes időszakokban.
Bella Italia Restaurant Siófok - Étel/italBella Italia Restaurant Siófok - BelsőBella Italia Restaurant Siófok - Étel/italBella Italia Restaurant Siófok - BelsőBella Italia Restaurant Siófok - Külső képBella Italia Restaurant Siófok - Étlap/itallapBella Italia Restaurant Siófok - Étel/italBella Italia Restaurant Siófok - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 98 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 129 feltöltött kép
Kiváló 2020. március 2.a párjával járt itt
A Bella Italia Étterem Siófok főterén a Plaza mellett található. Mivel februárban jártunk itt párommal, nem sokan voltak, így gyorsan megkaptuk a rendelésünket. Pizzát rendeltünk és meglepetésünkre pont, mint Olaszországban, nincs méret meghatározás (kb. 30-32cm-es). Nagyon finomak voltak a pizzák, ízre és kinézetre is nagyon hasonlítottak az olaszhoz.
Bella Italia Restaurant Siófok - Külső képBella Italia Restaurant Siófok - Étel/italBella Italia Restaurant Siófok - Étel/italBella Italia Restaurant Siófok - Étel/italBella Italia Restaurant Siófok - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2019. december 30.gyerekekkel járt itt
Karácsony után, szilveszter előtt jártunk itt többször is. Az ételek a hasonló árfekvésű és elhelyezkedésű helyekhez mérten finomak és ár-érték arányban is elfogadhatóak. A téli időszaknak köszönhetően nem volt tömeg és rövid időn belül megkaptunk mindent. A személyzet kedves és figyelmes volt.
Szörnyű 2019. március 17.a párjával járt itt
Hanyag

Konkrét pizza méret nincs,akkora lesz, amekkorára sikerül. (sonkás-gombás 1. 300-)Akkora lett, hogy kitette a dobozt(cikk-cakkos formájú, rojtos szélű)

A feltét a tészta közepére bedobálva, a krém az egyik oldalon vastagon kikenve, a másik oldalon üres tészta. A sonka, mintha kézzel lenne cafatokra tépkedve, és úgy bedobálva a tészta közepére.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2018. július 26.a párjával járt itt
Frutti di mare pizza levet engedő, a közepén még fagyos tengergyümölcseivel! Ez mindent elmond a helyről ... Az olasz éttermek egyik szégyenfoltja.
Szörnyű 2018. július 19.gyerekekkel járt itt
A pizza dobozon lévő 10db kupont nem váltják be, bár előző nap telefonon azt mondták, hogy helyszínen beváltható. A kuponokat elvették azonban ajándék pizzát nem adták oda! Megéri ezért elveszíteni a vendéget? Senkinek nem ajánlom, vendéglátásból nulla!
Kiváló 2017. szeptember 10.családjával járt itt
Már évek óta szemeztem ezzel a helyel de sose jutottam el ide. Ahova eredetileg menni akartunk zárva volt ugyhogy eldöntöttük hogy kiprobáljuk ezt. Mind pizzát rendeltünk. A hangulat kellemes és mediterrános olasz zenével. A kiszolgálás kellemes,humoros,barátságos volt. A pizzák nagyon finomak voltak. Ropogos és vékony volt minőségi alapanyagokbol.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. november 5.a párjával járt itt
2016. nyarán ültünk be párommal a Bella Italia teraszára egy pizzára,mert az illata csábító volt :) Nem bántuk meg. Hangulatos a hely, belátni Siófok főterét, a nyüzsgést és a szépen felújított Víztornyot. A kiszolgálás gyors volt, a pincér vidám fickó volt. A pizzánk hatalmas és isteni finom volt :) Máskor is leülünk majd a teraszra. . . :)
Kiváló 2016. szeptember 18.a párjával járt itt
remek kiszolgálás, kedves felszolgálók,segitokeszsegesek, központi hangulatos hely, elfogadható árak, remek ételekkiváló elkeszitessel friss alapanyagokkal. Csak ajánlani tudom ha valaki különleges finom etelt enne . Mi biztosan visszatérünk
Kiváló 2016. június 27.barátokkal járt itt
Nagy élmény volt újra itt enni egy igen finom pizzat és inni egy remek isteni ringloszilvás limonádét. Barátokkal látogattuk meg a helyet, miközben az EB-t több tv-ről figyelemmel kisérhettük.
A kiszolgálás gyors, udvarias és figyelmes volt annak ellenére hogy telt ház volt.
A hangulata továbbra is remek.
Ajánlom mindenkinek a helyet.