Calvados Étterem Siófok

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Calvados Étterem Siófok vélemények

Kiváló 2018. február 20.a párjával járt itt
Párommal a Hotel Azurban töltöttünk egy hosszú hétvégét, de miután a kissé egyhangú ételeket megelégeltük, úgy döntöttünk, hogy felkeresünk egy éttermet. Sétálni indultunk, de alighogy kiléptünk a szálloda kapuján megláttam egy éttermet, amit a kedvenc italomról a Calvadosról neveztek el. Ide be kell mennünk mondtam a férjemnek.
Szörnyű 2017. október 3.a párjával járt itt
Ilyen rosszat még soha egy étteremben nem ettünk,minősíthetetlenül rossz ételt kaptunk ,flegma kiszolgálással. A halon a dióbunda sehol,pár szem mandula a zsemlemorzsában ami mellé szinte a fagyasztott wok zöldség kiöntve, mikróban megmelegítve íztelenül a halnak semmi köze nem volt a harcsához olcsó fagyasztott tengeri hal jó vizesen :( Nekünk ez volt a tapasztalatunk,az biztos hogy soha többet nem megyünk be .
Kiváló 2017. április 4.a párjával járt itt
Még február elején töltöttünk egy hetet Siófokon, de elfoglaltságom miatt nem tudtam írni. Úgy gondolom, szezonnyitás előtt is jól jönnek egy étteremnek a dicsérő szavak. A Calvados Siófokon egy olyan étterem, amit az odalátogatónak nem szabad kihagyni. Kedves és közvetlen tulajdonos,az állandó személyzet számunkra garancia.
Kiváló 2017. február 6., kollégákkal járt itt
Céges rendezvényünk helyszíneként választottuk. Nagyon megvoltunk elégedve barátságos személyzet, a tulajdonos is leste minden kívánságunk. Az ételek finomak ízletesek voltak, nagy adagokat adtak. Az étterem csak a Mi részünkre volt nyitva, teljes mértékben megfelelt az elvárásainknak.
Átlagos 2016. szeptember 19.a párjával járt itt
Ha a retrót nevetéssel akarod ötvözni, gyere ide. Azért választottuk ezt a helyet, mert a honlapon található képek nagyon gusztusosak voltak, sajnos csak ott. Az étlapon csak a fele volt, mint a honlapon, ennek a félnek a fele nem volt rendelhető, a konyhafőnök ajánlata sem. 40 perc várakozás után megérkeztek a főételek, a baj csak az volt, hogy a levest elfelejtették!
Kiváló 2016. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Tavalyi nyaralásunk után már írtam véleményt a helyről. Már akkor is nagyon szerettünk itt ebédelni és vacsorázni egyaránt. Most Kapaosvárról útban hazafelé a gyermekinkben merült fel, hogy álljunk meg a Balatonnál fürödni és ha már Siófok úgy is útba esik itt megállva menjünk ebédelni.
Kiváló 2016. augusztus 7.családjával járt itt
Fantasztikus hely!! Az ételek nagyon finomak az árak normálisak és a kiszolgálás csillagos 5 ös!! :)
Calvados Étterem Siófok - Étel/italCalvados Étterem Siófok - Étel/ital
Kiváló 2016. augusztus 7.a párjával járt itt
A hely családi vállalkozás, a felszolgálók udvariasak, az ételek finomak, az adagok nagyok, az árak korrektek.
A rendelést követően a várakozási idő átlagos. Bankkártyás és készpénzes fizetés egyaránt lehetséges. A felszolgálási díj az árba bele van kalkulálva.
Csak ajánlani tudom Mindenkinek!
Kiváló 2016. július 25.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus hely házias ízekkel ,remek fogásokkal,kellemes hangulattal ,gyors kiszolgálással ! ! ! Mi minden évben egy hetet Siófokon nyaralunk és ez az egy hét alatt,minden este itt vacsorázunk,mert isteni finomak az ételek családias a hangulat mindent a vendégért érzésünk van.
Átlagos 2016. július 17.gyerekekkel járt itt
Fiam javaslatára mentünk be ebbe az étterembe. Az italt hamar kihozták, de az étel már nem ment ilyen gyorsan. Az ételek átlagosnak mondhatóak, a hús adag megfelelő, de a köret kicsit kevés, az árak átlagosak. Borravalót szerettünk volna adni, de kiderült szervízdíj van a számlában, amit kicsit furcsának tartottunk, hiszen kötelező fizetni - 12 %-ot!
Calvados Étterem Siófok a térképen
8600 SiófokErkel Ferenc u. 11.
• kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • kisállat bevihető • koktélok • konyhafőnök heti ajánlata
H-V
magyar, nemzetközi