Diana Restaurant Siófok

Diana Restaurant Siófok
Diana Restaurant SiófokDiana Restaurant Siófok
Diana Restaurant SiófokDiana Restaurant Siófok

Diana Restaurant Siófok bemutatkozása

A családi üzemeltetésű Diana Étterem több mint 25 éves múlttal büszkélkedik. Az étterem híres házias ízeiről és finom vadételeiről. A Balatontól 100 m-re található étterem a kisgyermekes családok körében is népszerű, játszótér és egy játszószoba is tartozik hozzá.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Diana Restaurant Siófok vélemények

2076
Kiváló 2018. szeptember 13.családjával járt itt
Régen jártam erre. Évekkel ezelőtt remek emlékek maradtak erről a helyről. Ma úgy alakult, hogy ismét itt, a család egy részével, nagy vacsorán. Nem törlődtek a jó emlékeim, inkább megerősödtek. Kellemes, langyos este a Balaton felett, fogyó Holdnál. . . sarokasztal, ami kinéz a környék nyárutós csendjére.
Diana Restaurant Siófok - MosdóDiana Restaurant Siófok - MosdóDiana Restaurant Siófok - Étel/italDiana Restaurant Siófok - Étel/italDiana Restaurant Siófok - Étel/italDiana Restaurant Siófok - Étel/italDiana Restaurant Siófok - Étel/italDiana Restaurant Siófok - Étel/italDiana Restaurant Siófok - Étel/italDiana Restaurant Siófok - Étel/italDiana Restaurant Siófok - Étel/italDiana Restaurant Siófok - Étel/italDiana Restaurant Siófok - Étel/italDiana Restaurant Siófok - BelsőDiana Restaurant Siófok - BelsőDiana Restaurant Siófok - Külső képDiana Restaurant Siófok - EgyébDiana Restaurant Siófok - BelsőDiana Restaurant Siófok - Külső képDiana Restaurant Siófok - Külső képDiana Restaurant Siófok - Külső képDiana Restaurant Siófok - Külső képDiana Restaurant Siófok - BelsőDiana Restaurant Siófok - Külső kép
Kiváló 2017. augusztus 14.a párjával járt itt
Fonyódról hazafelé álltunk meg itt a párommal, az IttJártam. hu alapján választottuk a helyet, mert kíváncsiak voltunk a játszószobára. Kimaradt az ebéd, de már vacsoraidő felé jártunk és tudtuk, hogy itthon finom ételek várnak, így "csak" levest és desszertet rendeltünk, jó-jó a halászlé és a gulyásleves nem tartozik a könnyű kis nyári levesek közé, de mindkettőnek nagy rajongói vagyunk.
2016. augusztus 23.a párjával járt itt
A kiszolgálással és a tisztasággal teljesen meg voltunk elégedve. Az ár/érték aránnyal nem teljesen. 2. 900 Ft-ért (köret nélkül) kicsivel több húst vártam mint 12-15 dkg. Ha már így hirdetik az étlapon is: "Kacsamell roséra sütve narancsos meggymártássa" és kifejezetten rose-ra kérem, akkor nem medium-ként kellene kihozni.
Kiváló 2016. augusztus 18.a párjával járt itt
Nagyon finom ételek, gyors, kedves kiszolgálás. Este hangulatos, külső teraszon ültünk. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Nem olcsó hely, de ár-érték arányban megfizethető.
Az ételek szépen vannak tálalva, megfelelő adagok. A desszert valami fenomenálisan finom.
A parthoz közel található, mégis távol a forgalom zajától. Így kellemesen lehet beszélgetni is egy pohár ital mellett.
Kiváló 2016. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Siófoki nyaralásunk alatt két este is meglátogattuk a helyet. Az itteni vélemények alapján döntöttünk mellette, mert két örökmozgó kisfiú mellett nagyon fontos tényező, hogy ha mód van rá, le legyenek kötve az idő alatt, míg a vacsoránkra várakozunk.
2016. július 27.a párjával járt itt
Kicsit gyanús volt, hogy már egy kilométerről ki van táblázva a hely, sokáig nem is mertük tesztelni, de az itt olvasottak alapján gondoltuk teszünk egy próbát.
Nem csalódtunk.
Csak apró hibákat tudnék említeni: Az ételre kicsit sokat kell várni, nem nagyon van karaktere a fogásnak (gyenge fűszerezés), és kicsit drága a hely.
De tényleg minden passzol, a hely az étel, a kiszolgálás, mind korrekt.
Átlagos 2016. július 26.gyerekekkel járt itt
Az ittjartam. hu ajánlásai alapján kerestük fel a helyet. A családi vacsora során az ételek ugyan finomak voltak, de az ízük, elkészítésük is átlagos volt, nem okoztak gasztronómiai élményt. A hely kialakítása kellemes és hangulatos, a játszószoba pedig nagyon jó ötlet és kellően leköti a gyerekeket. A felszolgálás nagyon kedves és odafigyelnek a vendégekre.
Diana Restaurant válasza
Kedves Értékelőnk!

Kicsit kérdőn állok az Ön által leírtak előtt,mivel mi soha nem hirdettük magunkat gourmet étteremként.A leírásunkban is szerepel,hogy hagyományos,magyaros ételeink vannak hal- és vadételekkel kiegészítve.Sajnáljuk ha Önnek ez az ízélmény kevés volt!
2016. augusztus 2., Varga Beáta, üzletvezető
Kiváló 2016. július 6.gyerekekkel járt itt
Nyaralásunk utolsó napján a hazaút előtt tértünk be ebédelni. 11 órakor léptünk be az étteremben, amikor mondták a felszolgálók, hogy délben nyitnak, de ez nem volt gond készségesen egy asztalhoz vezettek minket. Délben már előttünk is volt az étel. Nagy pozitívum, hogy egy óriási játszószoba van kialakítva a gyerekeknek tele igényes játékokkal.
Kiváló 2016. január 30.családjával járt itt
Tavaly nyáron nagyon sok időt töltöttünk a Balaton különböző pontjain, így volt szerencsénk a Diana Restauranthoz. A kiszolgálás nagyon kedves és precíz volt, az ételek finomak, a hangulat kellemes. Nagyon jól laktunk, igazi gasztronómiai élmény volt számunkra ez a vacsora.
Diana Restaurant válasza
Kedves Értékelő!

Köszönjük szépen a szívhez szóló értékelését!Nekünk is nagy öröm ha Önt és családját is viszont láthatjuk!
A Diana Étterem személyzete nevében kívánok minden jót!
Üdvözlettel:Varga Beáta
2016. február 9., Varga Beáta, üzletvezető
Kiváló 2015. július 12.a párjával járt itt
Párommal siófoki nyaralásunk utolsó ebédjét fogyasztottuk itt. Előzetes terv volt ez, a www. ittjartam. hu látogatóinak értékelései alapján, és nem csalódtunk, sőt. Én mézes - citromos csirkemellfilét fahéjas barackkal, párolt rizs körettel ettem, barátnőm szezámmagos csirkemellfilét friss salátával fogyasztott.
Diana Restaurant Siófok a térképen
8600 SiófokSzent László u. 41-43.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • széles borválaszték
H-V
nemzetközi, vegetáriánus
grill ételek
Zene
Gépzene: blues, dance, diszkó, jazz, könnyűzene, latino, magyar slágerek, nemzetközi slágerek, pop
Dreher, Cseh sörök