Apartman Bella Panzió Siófok

Apartman Bella Panzió Siófok
Apartman Bella Panzió SiófokApartman Bella Panzió Siófok
Apartman Bella Panzió SiófokApartman Bella Panzió Siófok

Apartman Bella Panzió Siófok bemutatkozása

A Balaton fővárosaként emlegetett Siófokon, az Aranyparttól csupán pár lépésre áll az Apartman Bella Panzió. A mediterrán hangulatú épület ideális választás azok számára, akik közel maradnának a város lüktető központjához, és szórakozni szeretnének.

Villa 55 & Pool Siófok - Napi árak önellátással
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Apartman Bella Panzió Siófok vélemények

Kiváló 2023. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Az idén volt a negyedik alkalom, hogy a Bellát választottuk Siófokon szálláshelyünknek. Népszerűségét bizonyítja, hogy elég hamar kell foglalni, mert a szobák gyorsan fogynak. Elhelyezkedése ideális, mert a városközponthoz és a parthoz is közel van, de mégis csendes utcában. A nappali és éjszakai pihenést sem zavarta semmi, ami nekünk nagyon fontos.
Apartman Bella Panzió Siófok - EgyébApartman Bella Panzió Siófok - EgyébApartman Bella Panzió Siófok - EgyébApartman Bella Panzió Siófok - EgyébApartman Bella Panzió Siófok - EgyébApartman Bella Panzió Siófok - EgyébApartman Bella Panzió Siófok - EgyébApartman Bella Panzió Siófok - SzobákApartman Bella Panzió Siófok - SzobákApartman Bella Panzió Siófok - SzobákApartman Bella Panzió Siófok - SzobákApartman Bella Panzió Siófok - SzobákApartman Bella Panzió Siófok - SzobákApartman Bella Panzió Siófok - SzobákApartman Bella Panzió Siófok - Szobák
Kiváló 2023. június 15.a párjával járt itt
Az apartman nagyon szep, könnyen megközelithetö, tömegközlekedessel is, ugyanis mi azt vettük igenybe. Naggyon kedves, korrekt szemelyzet, mindenki udvarias, segitökesz. A reggeli kontinentalis volt, nagyon finom, valasztekos volt, nem maradtunk ehesen, böseges volt mindkettönk szamara. A kis minikonyha jol felszerelt, kicsi fözesre, melegitesre nagyon alkalmas.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. október 14.a párjával járt itt
Pár napja jöttünk haza Siófokról ahol 2 éjszakát töltöttünk a Bella Apartmanban. A szállásgurun vásárolt kuponnal érkeztünk ( akciós áron) Az apartman már kívülről nézve is nagyon igényes a kert rendezett tele virággal rendben tartott kerttel parkolóval. Elhelyezkedése nagyon jó helyen van mert a Balatonhoz és a belvároshoz is közel van .
Apartman Bella Panzió Siófok - EgyébApartman Bella Panzió Siófok - Egyéb
Kiváló 2022. szeptember 28.a párjával járt itt
A szállásközvetítő oldalon [moderálva - a szerk. ] vásároltam a kupont. Kiválónak találtam az ár-értékarányt. Nemcsak egy kényelmes kis apartmant kaptunk, hanem élményt is. A szoba kényelmes, a kis konyharész jól felszerelt. A zuhanyzóban sem kell összehúzni magunkat. A szomszéd szobával közös tágas teraszon két asztal székekkel, sőt két külön ruhaszárító is volt.
Kiváló 2022. szeptember 19.barátokkal járt itt
Remek szállás,nagyon jó helyen . Kiváló közlekedés a környéken levő látnivalókhoz. Szép szoba , étkező,udvar. A reggeli bőséges. A kiszolgálás és a tisztaság osztályon felüli. Négy éjszakát töltöttünk itt. A kedvezményeket sajnos nem tudtuk igénybe venni,mert tömegközlekedéssel mentünk. Voltunk viszont a boglári kilátón.
Szörnyű 2021. november 12.a párjával járt itt
Próbáltam időpontot foglalni, de nehézkesen sikerült, végül elmentünk, de lehet jobb lett volna ha nem tesszük. rajtunk kívül nem volt szinte senki, hideg volt a szoba képekhez képest kisebb és kevésbé felszerelt, a parkolás rendben volt és a személyzet is, de nem ajánlanám pihenésre ősszel, lehet más évszakban jobb.
Kiváló 2021. október 28.barátokkal járt itt
Közel az autóbusz és a MÁV pályaudvar, közel a Balaton is. Kényelmes, tiszta szállás kontinentális reggelivel. Nagyon sikeres változtatás a programban, hogy a bezárt városi fürdő helyett a közeli 4 csillagos felújított
San Garden hotel wellness részlegébe kaptunk egész napos belépőket.
Kiváló 2020. december 22.barátokkal járt itt
Csodahely! Picit szerettünk volna kiszabadulni a mindennapos gondokból és árak alapján választottuk ezt a helyet, kuponoldalon. Nagyon jól választottunk! Mindennel meg vagyunk elégedve, ajánlom másoknak is.
Kiváló 2020. augusztus 8.családjával járt itt
Az apartman Siófokon a Batthányi utcán található. Második alkalommal választottuk szálláshelynek és most sem csalódtunk. A kikötő, a Petőfi sétány és a városközpont is tényleg néhány perc gyaloglással elérhető. A pihenést nem zavarja az éjszakai élet. A tisztaság és felszereltség kifogástalan, a szobák tágasak, elegendő asztal, szék és pakolóhely áll rendelkezésre.
Kiváló 2019. október 21.a párjával járt itt
Nagyon szép és tiszta szobát találtunk. A konyha felszereltsége is kifogástalan volt. Kényelmes volt az ágy. Megfelelő a szoba mérete,berendezése. A csomagban egy két személyre szóló fürdő belépő is benne volt. Ennek örültünk és igénybe is vettük. Két éjszakát töltöttünk ott,reggelivel.