Prémium Hotel Panoráma Siófok

Prémium Hotel Panoráma Siófok
Prémium Hotel Panoráma SiófokPrémium Hotel Panoráma Siófok
Prémium Hotel Panoráma SiófokPrémium Hotel Panoráma Siófok

Prémium Hotel Panoráma Siófok bemutatkozása

A megújult Prémium Hotel Panoráma négycsillagos színvonalú kiszolgálást nyújt a siófoki Aranyparton. A nyugodt pihenést a minden igényt kielégítő wellness-részleg garantálja, ahol a fedett úszómedencén túl szaunaparkkal (finn szauna, szanárium, fényterápiás infraszauna, gőzkabin, tepidárium, jégkút, élményzuhany), vízi élményelemekkel tarkított barlangfürdővel és nyáron kültéri medencével várják a vendégeket.

A Prémium Hotel Panoráma legnépszerűbb csomagjai

Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton! (min. 2 éj)
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Irány a Balaton (min. 2 éj)
Irány a Balaton
06.14-28.
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Egy szelet Balaton (min. 3 éj)
Egy szelet Balaton
07.05-08.25.
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kapitány Sümeg - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
2024.08.09-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Prémium Hotel Panoráma Siófok vélemények

2024. április 10.a párjával járt itt
A wifi a 7. emeleten teljesen használhatatlan sajnos, illetőleg a wellness részleg,ami az árban szerepel (vagyis maga a medence) rendkívül gyenge az árhoz képest.

A fürdés a szobában nehézkes.
A kád nagyon kicsi, végig nagyon figyelni kell,nehogy elcsússzon az ember, és nagyon könnyen kipacsálható a víz,mert rosszul megoldott,vagyis az a felszerelt átlátszó kicsi lap,semmit nem fog le szinte.
Átlagos 2024. április 6.a párjával járt itt
4 csillagos szállodához képest nem rossz. Welnes -rész, egy úszómedence, egy kissebb "barlangfürdő" . Amikor ottvoltunk tele volt gyermekekkel. Szaunna részleg, nagyon jó. Mi wifi jelszót nemkaptumk( nem is kértünk)
Mi 2 éjszakát töltöttünk ott, csak reggelis ellátást kértünk, így már nemvolt olyan érdekes a mi ottlétünk a személyzetnek!
Átlagos 2024. március 18.barátokkal járt itt
Siófok jó város, bár ebben az időszakban kissé halott volt. A szoba jó volt. A fürdőszoba nem igazán nyerte el a tetszésemet, a szaniter termékek elhelyezése eléggé szűkös sajnos. A félpanzió kicsit lehetne igényesebb, nagyobb kínálat. Az italok nem voltak éppen olcsók és ehhez még jött a 10% . Szerintem nem fair. Összességében jó volt.
2024. január 8.a párjával járt itt
Összeségében az ajánlattal megegyező szolgáltatást kaptunk. Javasoltam a személyzetnek a főbejárat mellett lévő dohányzóhely áthelyezését. (büdös füst fogadja a vendégeket). +a szobánk erkélyajtaját kinyitva mintha csak nekünk szánták volna ezt a büdös bagó szagot.
Gyenge 2024. január 8.a párjával járt itt
A liftekre mindig várni kellett, hiába van három, a program nem megfelelően működik. A szobák és ajtók nem szigeteltek, ezért minden be- és áthallatszik (gyerekek rohangálása, kiabálás, stb). A személyzet rendszeresen beszélgetett hangosan az ajtónk előtt, pedig tudniuk kellett, hogy milyen adottságúak a szobák.
Kiváló 2023. október 26.a párjával járt itt
Most először voltunk itt, de nekünk nagyon tetszett minden. Emeleti szobából szép volt a kilátás, a reggeli vacsora nagyon finom és a wellnes szerintünk csúcs. A szálloda közvetlen balaton parton van. Az ott dolgozó fiatal csapat pedig nagyon kedves. Egyszóval biztos hogy fogunk még jönni ide máskor is.
2023. október 17.a párjával járt itt
A hotel szép igényes,tiszta. A recepciós hölgy kedves,udvarias,segítő kész. A szoba csendes,gusztusos, tiszta és szép. Kilátás pazar. Wellness rész kifejezetten kellemes volt. A svéd asztalos vacsora és reggeli nagyon jó ötlet. A pincérek is kedvesek. Viszont egy pici megjegyzés azért lenne.
Kiváló 2023. szeptember 7.a párjával járt itt
A szállodába visszatérő vendégek vagyunk a párommal, még nem csalódtunk. A hotel elhelyezkedése, kilátás a szobából remek, mert a tó pár lépésre van. Az ételek nagyon finomak és változatosak. A személyzet nagyon kedves, segítőkész, mosolygós. A wellness részleg nem túl nagy, két medence van, de mi szeretjük.
2023. július 18.gyerekekkel járt itt
Szerettem, hogy nem ígért a szálláshely olyasmit, amit nem tudott nyújtani. A személyzet minden tagja, bármilyen beosztásban dolgozott, rendkívül kedves, segítőkész volt. A jelzett problémát/csak egy volt/ azonnal orvosolták. Értékeltük a meglepetés hűtött limonádét és gyümölcsöt, amit kihoztak a szabadba nekünk.
Kiváló 2023. június 6.gyerekekkel járt itt
Interneten foglaltunk ebbe a szállodába a pünkösdi hosszú hétvégére. Nagyon kedvező árajánlatot kaptunk, és nem is csalódtunk. Természetesen SZÉP kártyával is lehet fizetni. Megközelítés: a szálloda az Aranyparton, közvetlenül vízpart mellett található; a belvárostól, Főtértől, Korzótól, vasútállomástól, buszpályaudvartól viszont eléggé távol esik, jó fél órás gyaloglás.
Prémium Hotel Panoráma Siófok - BelsőPrémium Hotel Panoráma Siófok - Szórakozás/SportPrémium Hotel Panoráma Siófok - KörnyékPrémium Hotel Panoráma Siófok - WellnessPrémium Hotel Panoráma Siófok - WellnessPrémium Hotel Panoráma Siófok - WellnessPrémium Hotel Panoráma Siófok - WellnessPrémium Hotel Panoráma Siófok - Külső képPrémium Hotel Panoráma Siófok - WellnessPrémium Hotel Panoráma Siófok - WellnessPrémium Hotel Panoráma Siófok - WellnessPrémium Hotel Panoráma Siófok - Külső képPrémium Hotel Panoráma Siófok - Szórakozás/SportPrémium Hotel Panoráma Siófok - WellnessPrémium Hotel Panoráma Siófok - WellnessPrémium Hotel Panoráma Siófok - SzobákPrémium Hotel Panoráma Siófok - SzobákPrémium Hotel Panoráma Siófok - SzobákPrémium Hotel Panoráma Siófok - FürdőszobaPrémium Hotel Panoráma Siófok - KörnyékPrémium Hotel Panoráma Siófok - Szórakozás/SportPrémium Hotel Panoráma Siófok - Külső képPrémium Hotel Panoráma Siófok - Külső képPrémium Hotel Panoráma Siófok - Külső képPrémium Hotel Panoráma Siófok - Külső képPrémium Hotel Panoráma Siófok - BelsőPrémium Hotel Panoráma Siófok - WellnessPrémium Hotel Panoráma Siófok - Szobák
Prémium Hotel Panoráma Siófok a térképen
8600 SiófokBeszédes J. sétány 80.
• fedett úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • masszázs • pedikűr • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska, 15 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár